دیتیل اجرا نما

دیتیل اجرا نما

دیتیل اجرا نما

نحوه اجرای نمای کامپوزیت

پس از اجرای کامل زیرسازی، ورق های فایبر سمنت توسط پیچ های سرمته بالدار به پروفیل های گالوانیز پیچ میشوند. البته اجرای این سبک از نماها به دلیل جزئیات بالای اجرایی پرهزینه است و کمتر کارفرمایی چنین سرمایه گذاری برای نمای ساختمانش انجام می دهد . طراحی آبنما در تفریحگاه ها و محیط های عمومی بیرون و هم چنین در محوطه سازی ویلا در ایران به وفور به چشم می خورد. ۳- مصالح زیرسازی باید به گونه ای انتخاب شوند که از لحاظ شیمیایی با هم مغایرت نداشته باشند و دچار خوردگی و پوسیدگی نشوند. الیاف سلولزی به کار رفته در این صفحات، باعث افزایش مقاومت آنها در برابر تنش های فشاری و کششی ناشی از تغییرات دما شده و از بروز عیوب مختلف همچون ترک خوردگی و اعوجاج جلوگیری میکند. فایبر سمنت نسل جدیدی از مصالح ساختمانی متشکل از سیمان، الیاف طبیعی یا مصنوعی - به استثنای آزبست - و در بعضی موارد سیلیس، آهک و دیگر افزودنی ها برای افزایش مقاومت های مکانیکی و شیمیایی است. هرچه قیمت نما افزایش یابد، قدرت خرید کاهش یافته و دایره مصرفکنندگان آن نما محدودتر خواهد شد. طبقه همکف به پارکینگ اختصاص یافته .طبقه اول نیز توسط پله گرد مجللی با طبقه دوم ارتباط دارد.

چه کسانی به سراغ استفاده از نمای خشک میروند؟

موقعیت دسترسی ساختمان از شمال و در سه طبقه طراحی شده و نوع سازه ساختمان مصالح بنایی است . اگر کاربری مسکونی است ، ریز فضاهای مختلف در چه چیدمانی طراحی شده اند ؟ چه کسانی به سراغ استفاده از نمای خشک میروند؟ 60 و یا به صورت دکوراتیو استفاده نمود . لازم به ذکر است که اجرا ی کمر کش افقی به صورت رو گذر به هر چه تراز بودن زیر سازی کمک خواهد نمود . ✍️ سبک و مدل های نماکاری ساختمان شامل چه مواردی می شود؟ آیا مانند نمای سنگی که در مواردی سنگ از نما جدا و بر سر عابرین فرو میریزد در نمای فایبر سمنت برد نیز این احتمال وجود دارد؟ در این روش ابتدا بر قسمت پشت سرامیک ها دتوسط دستگاه اتوماتیک شیارزن شیارهایی تعبیه می شود. جواب: بله بدلیل اینکه ورق های فایبر سمنت برد قابل CNC و واترجت شدن میباشد در نتیجه انواع طرح ها و نقوش اسلیمی بر روی آن قابل اجرا است. جواب: بله فایبر سمنت برد به دلیل جذب آب پایین دارای مقاومت بسیار بالا در برابر عوامل جوی بوده و برای تمامی مناطق با هر گونه شرایط آب و هوایی مناسب است. پانل های سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت بورد) در مقابل اشعه خورشید و همچنین شرایط سخت جوی (دمای بالا و بخصوص دمای زیر صفر) دوام بسیار بالایی دارند. با توجه به مقاومت خمشی قابل توجه پانل های سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت بورد) در نمای بیرونی و داخلی، دیوارهای داخلی و خارجی و پوشش سقف و کف ساختمانها مورد استفاده قرار می گیرند.

در ادامه 35 نما خاص و متفاوت طراحی شده در سراسر جهان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. فرض کنید شما زیبا ترین و اصولی ترین نمای ساختمان را بدون در نظر گرفتن بودجه کارفرما برای اجرا طراحی کرده اید! 7-3- چنانچه تاخیری بواسطه کار کارفرما باشد پیمانکار جریمه ای نخواهد پرداخت و تشخیص این موضوع بعهده کارفرما می باشد. کاربرد پروفیل گالوانیزه A در محل درزهاست این پروفیل به دلیل داشتن شکل هندسی خاص جهت زیبایی و آب بند نمودن درزها استفاده میگردد. سپس پروفیلهای گالوانیزه M ,V ,A با پیچ باکس 6 گوش سرمته دار به قوطی 40×40 فلزی اتصال می یابد. میتوانید تمهای رنگی شاد را مدنظر قرار دهید و سپس با گلکاری کردن نمای ساختمان ایده پردازی زیبا و منحصربهفرد را به نمایش بگذارید. • قطعات متناسب با وزن خود روی بولتها قرار میگیرند که به علت فرم خاص مونتاژ ورقها در هنگام زلزله و یا وزش بادهای شدید از محل خود خارج نمیگردند و از پایداری بالایی در برابر نیروهای جانبی برخوردار میباشند. دسترسی این ساختمان بسیار عالیست به گونه ای که از دو طرف شمال و جنوب دسترسی دارد. دیوار فایبر سمنت برد متشکل از استاد رانرهای گالوانیزه است که توسط هیلتی یا پیچ به سقف و کف ساختمان متصل و پس از جایگذاری تاسیسات مکانیکی و برقی، دو طرف دیوار توسط صفحات فایبر سمنت بورد پوشیده می شود. این پروفیل از دو طرف و توسط دو پیچ به زیر سازی فلزی متصل میگردد . قطعه دوم هم نما را به قطه اول که در دیوار پشتیبانی جا سازی شده وصل خواهد کرد.

 1. عکاس پروژه: Yuchen Zhao
 2. عدم جذب ذرات و غبار معلق در هوانمای
 3. نمای شیشه ای کرتین وال در اراک
 4. شیب بندی مناسب به فراخور نوع سازه آبی
 5. کاربرد آسان
 6. نهایی شدن کارهای اجرایی نما و آماده سازی

این پروفیل در محل قرا گرفت دو پنل سمنت برد در کنار هم استفاده میگردد. زمانی نه چندان دور پدران ما در کنار رودها، جوی ها و در دامان طبیعت همنشین آب بودند و حیات و مماتشان گرفته از آب بود. اگر سازه آن (ال اس اف) باشد که سازه فلزی سبکی است مقرون به صرفه در اجرا نیز خواهد بود. همین امر باعث شده است که برای استفاده از آن در پوشش نمای ساختمان، مانند محصولات مشابه از جمله سیستم درای وال، محدودیتی بوجود نیاید. در مکان های مسکونی و تجاری، اداری استفاده نمود. با توجه به مقاومت این محصول در برابر ضربه و خواص مکانیکی مناسب، می توان از آن در دیوارهای داخلی مکان های پر تردد و شلوغ استفاده نمود. استفاده از افراد خبره در این امر می تواند بسیاری از هزینه های شما را کاهش دهد. با توجه به اینکه قیمت این سازه به طور چشمگیری از پروفیل M کمتر است، استفاده از این پروفیل موجب کاهش هزینه زیرسازی طراحی نمای ساختمان همکف (fa.wikipedia.org) - https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C_%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86 - خواهد شد. آیا ورق های فایبر سمنت جهت استفاده در نما از تنوع در طرح و ابعاد برخوردار است؟ آیا نمای فایبر سمنت طرح چوب نیز همانند نمای ترمو وود باید هراز چند سال مجددا فراوری شود؟ با سیستم درای وال فایبر سمنت برد با توجه به درز بندی، آب بندی و نوع جنس صفحه الیافی سیمانی می توان به طور کامل از نفوذ کامل آب به پشت نمای ساختمان جلوگیری نمود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۸ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۴:۱۳:۲۳ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)

اجرای نمای خشک

زیرا عنصر آب به عنوان یکی از زیباترین زمینه های دید و یکی از موارد تکمیلی فضای سبز مورد استفاده قرار می گیرد. گروه معماریان با برخورداری از تیم های مجرب طراحی و اجرای فضای داخلی و فضای خارجی ساختمان می تواند همکاری معتبر و قابل اطمینان در کنار شما و برای اجرای پروژه های ساختمانی تان باشد. نصب براکت فلزی: پس از جوش قوطی فلزی، براکتها با توجه به نقشه زیرسازی فلزی در مکانهای مشخص شده به قوطیها جوش داده میشوند. با توجه به اینکه محل بولت ورق های کامپوزیت نیز از قبل در کارخانه CNC توسط دستگاه های CNC برش خورده و مشخص شده اند، نصب در پروژه با سهولت کامل و با سرعت اجرایی بسیار بالا انجام میپذیرد. همچنین وسایل مخصوص برش و خم کردن نیز مورد نیاز است. نیاز به اجرای فلاشینگ نمای ساختمان دارید؟ 1. انتخاب رنگ نمای ساختمان متناسب با محیط اطراف باشد. تفاوت بین شهری بودن یا فردی بودن نما در صورتی از بین می رود که ساختمان جزئی از شهر در نظر گرفته شود و ارتباط آن با محیط اطراف خودش چند جانبه باشد. نما عنصری است که امروزه جزو جدایی ناپذیر از بدنه شهری محسوب می گردد. انتخاب نوع مصالح برای طراحی نمای تجاری اصولاً تابع نوع سبک طراحی، اقلیم، منظر شهری و درخواست کارفرما است. این مراکز کارهای متنوع و مختلفی را ارائه می نمایند از کارهای خیلی سبک جهت رفع نیازهای عامه مردم تا کارهای خیلی خاص و لاکچری برای افراد خاص.

 • آخرین عناوین
 • جوشکار برای اجرای زیرسازی اولیه رابیتس بندی
 • رند بازار
 • مهندس ایرج کلانتری

شما در این آموزش نحوه مدل سازی نمای ساختمان مدولار را با تغییر سطوح پلان را با استفاده از نرم افزار Rhino خواهید آموخت. در نورپردازی کمی ضعیف تر از دو نرم افزار اول است و اگر می خواهید نورپردازی طبیعی تری طراحی کنید باید پلاگین وی ری را روی آن نصب نمایید. پس از اجرای سفت کاری (تیغه چینی دیوارهای پیرامونی) و نصب فریم پنجرهها، میتوان نما را اجرا کرد. در نماهای فریم لس شیشه رنگی، قابهای آلومینیومی نگهدارنده شیشه (شیشه رنگی ها می توانند تکجداره و یا دوجداره باشند) بر روی یک فریم فولادی که از پروفیل هایی با سایزهای متفاوت ساخته شده نصب و فیکس می گردند. گروه ایناب در سال 1386 تشکیل شد و با بهره گیری از علم مدیریت و ترکیب علم و عمل و استفاده درست از توان و ظرفیت جوانان در مدت کوتاهی موفقیتهای چشمگیری داشت. طراحی نمای ساختمان، می تواند با بهره گیری از هنر ایرانی باشد و الزاما نیازی نیست که طراحی نمای کلاسیک به صورت اروپایی انتخاب شود. امروز سیتاک قصد دارد تفاوت های اجرای نمای کلاسیک بوسیله سیمان و سنگ را توضیح دهد. در طراحی انتخاب محل درزها بسیار حائز اهمیت است چون در مقدار پرت تاثیر بسزایی دارد این مطلب با توجه به ابعاد ورق باید محاسبه گردد.

اجرای نمای ترکیبی سنگ و آجر

 

در این سیستم جهت اجرای کمربندیهای اصلی زیرسازی از پروفیلهای آهنی با مقطع مشخص و متناسب با ابعاد ساختمان و طرح مورد استفاده قرار میگیرد. شرایط حمل و نگهداری کارگاهی: تنها نکتهای که باید به آن توجه داشت این است که دقت شود در هنگام بارگیری، حمل و تخلیه، آسیب ندیده و دفرمه نشوند. قوطیها باید کاملاً شاقول و تراز باشند تا بقیه زیرسازی که به این قوطیها اتصال پیدا میکنند تراز و شاقول باشند و در نهایت ورقها پلهای دیده نشوند. همچنین جهت ساخت شبکهای از آکسبندیهای افقی و عمودی متصل به کمربندی که محل نصب ورقهای کامپوزیت و یا نمای شیشه را مشخص میکنند نیز از پروفیلهای آهنی مشابه استفاده میگردد. با توجه به نوع سیستم ثابت آهن کلیه اتصالات آهنی بوسیله جوش انجام میپذیرد و تنها جهت نصب ورقهای کامپوزیت از نبشیهای آلومینیومی استفاده میگردد. در این روش آببندی نما به صورت نصب ریل انجام نمیشود و ورقها با پرچ به قوطیهای فلزی بسته میشود لذا قابلیت حرکت ندارند. آببندی در این سیستم نیاز به استفاده از چسبهای سیلیکون و یا لاستیک آببندی نمیباشد، که با توجه به کوتاه بودن عمر چسبهای سیلیکون و لاستیکهای آببندی استفاده نکردن از موارد فوق از نقاط قوت این سیستم به شمار میآید. آببندی در این سیستم مانند سیستم ثابت آهن توسط چسب سیلیکون و یا نوارهای لاستیکی صورت میپذیرد.

اگر قصد دارید از خدمات این شرکت استفاده کنید و در مورد قیمت طراحی و اجرای نمای ساختمان اطلاعات مورد نظر را کسب کنید کافی است که با یکی از شماره های زیر تماس حاصل کنید. سرعت اجرا نیز بستگی به طرح و نقشه اجرای کار دارد ولی میتوان برای کارهای با طرح ساده یک نمای 100 متر مربعی را در 5 روز انجام داد. اگر به دنبال یک آبشار مصنوعی زیبا برای حیاط منزل خود هستید و فضای چندان زیادی نیز برای قرار دادن آن در اختیار ندارید، احتمالا این نمونه می تواند نظرتان جلب کند. شیارهایی که در دو سمت ناودانی و وسط ناودانی تعبیه شده جهت حرکت ناودانی به بالاو پایین و شیار وسط جهت حرکت ناودانی بولت یا بچه ناودانی به بالا و پایین میباشد. 4. شیشههای بهکاررفته در نمای شیشهای اسپایدر اصولاً باید بهصورت شیشه لمینت و یا بهصورت شیشه ۱۰میلی سکوریت استفاده شود. شامل مواردی میشود که طراح باید در زمان طراحی به آن عمل کند که در همان قالب «مصالح، ملحقات، پیشآمدگی، بازشو و بام» قرار میگیرد. در هر کار ساختمانی نکات مهمی وجود دارد که باید مدنظر قرار داد. این طراحی در میان ایرانیان طرفداران بسیاری دارد برای همین است که طراحان سعی می کنند از نمادهای ایرانی نیز در این طراحی استفاده کنند. در قسمتی از نما نیز از خزندگان سبز برای اضافه کردن رنگ روشن و زنده روی دیوار استفاده کرده است.

نما در واقع یک سطح صاف و تخت نیست بلکه آن سطح انتقالی بین فضای داخل و خارج است که با عقب نشستگی و پیش آمدگی، تراس و غیره با فضای داخل مسکن ارتباط پیدا میکند. بر خلاف نبشیهای تکیه گاهی، تیرهای نعل درگاهی به منظور تامین امکان جابه جایی نسبی به سازه متصل نمیشوند، بلکه به صورت ساده بر روی نما قرار میگیرند. اولین تصورات یا دیدگاه از نمای یک ساختمان همیشه در ذهن می ماند ، بنابراین انتخاب نماهای مدرن مناسب مهم است.نمای زیبای جذاب می تواند نه تنها ارزش یک ساختمان را افزایش دهد، بلکه تم تمام ساختمان را مشخص کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید با ما در تماس باشید. باید توجه داشت که قطر نوارهای خود چسب بیشتر است. 2. طول عمر برخی گزینه های نما نیاز به تغییر و نگهداری بیشتر دارند، آیا مایل به پرداخت این هزینه ها هستید؟ امروزه نیاز به حفاظت از انرژی در ساختمان ها و بهینه سازی در روند طراحی به یکی از دغدغه های طراحان تبدیل شده است. چون از آن برای ارائه یک گروه به کارفرما و آنهم در ملاقات اول استفاده نمود. طبقه همکف به یک واحد سه خوابه و طبقه اول به دو واحد دو خوابه اختصاص داده شده است. صرفهجویی در زمان در هر کاری حرف اول را میزند. در معماری کنونی ما از آجر زیاد استفاده می شود اما اغلب آنها فاقد طراحی های زیبا و قابل توجه هستند.یکی از کاربردهای آجر دوام آن است.

اجرای نمای مدرن

 

این امر، علاوه بر افزایش سرعت اجرا، دقت برش و دوام قطعات، باعث بهبود کیفیت ظاهری نما میشود. در انواع نانو باران باعث شسته شدن نما میشود. برای شروع این مبحث ، در ابتدا فرض کنید شما فروشگاهی دارید. ابتدا با توجه به اسکلت ساختمان اولین اتصالات طراحی نما تجاری - https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D9%85%D8%A7_(%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86) - طراحی میشود. شایان توجه است پانل کامپوزیت آلوتایل به عنوان اولین و تنها ورق کامپوزیت دارای تائیدیه از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ایران میباشد. از ورق با ضخامت حداقل 4 میلیمتر (نیم میلیمتر ضخامت هر لایه آلومینیوم و 3 میلیمتر ضخامت هسته میانی) استفاده شود. تنوع رنگی نمای ساختمان با احتساب رنگ زمینه حداقل ۲ رنگ و حداکثر ۴ رنگ مجاز می باشد. مطمئنا هر مقداری که خرج نمای بیرونی ساختمان مسکونی خود کنید، همان مقدار هم بر روی ارزش کلی خانه مسکونی شما خواهد آمد. سقف سرامیکی با دیوارهای خاکستری و سفید، آرامش بیرونی خانه را فراهم می کند. امروزه، ابزار های معماری پارامتریک این موقعیت را برای معماران فراهم کرده است که در زمان بسیار کم در مقایسه با زمان لازم برای اعمال تغییرات و ترسیم دوباره برنامه های سنتی اجرا شوند. از معماری ایرانی اسلامی نیز می توان الهام گرفت و نمای زیبایی طراحی نمود. نمی دانم از چه زمانی اصطلاحات و سبک مختلف در طراحی و معماری ایجاد شده . در این بخش قصد داریم یک نمای متفاوت و خلاقانه از یک ساختمان را برای شما به نمایش بگذاریم.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۷ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۴:۰۳:۲۴ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)

قیمت و دستمزد اجرای انواع نما در استان خراسان رضوی

در صورتیکه تقسیم بندی ورقها بسیار خرد باشد که منجر به زیرسازی بیشتر از حد معمول گردد، عدد تهیه مصالح نیز بیشتر میگردد. بیشتر تصور بر این است که این فضا توسط طراحی سنتی فاقد لایه بندی ، به گونه مناسب روشن خواهد شد . برای فضا های روف گاردن می توان از انواع آبنما ها با طراحی مختلف استفاده کرد. با پیشرفت هایی که در حوزه ساختمان سازی حاصل شده است استفاده از بتن در نماکاری داخل و خارج نیز فراهم شده است . که مته 8 عمدتا جهت سنگ های عریض و مته 6 جهت سنگ هایی با عرض کم (قاب پنجره ها ،ستون ها و …) . اگر ساختمان همسایه ای دارد ارتباط نمای ساختمان فعلی با نمای همسایهچگونه به پایان می رسد؟ اولین ارتباط شخص با یک پروژه ساختمانی از طریق طرح و اجرای نمای ساختمان آغاز می گردد و طراحی نمای ساختمان بیانگر کیفیت و نوع متریال استفاده شده در پروژه ساختمانی شما محسوب می گردد. نمای ساختمان، ظاهر ثابت و قدرتمندی است که میتواند برای انتقال پیام، برقراری ارتباط و عواطف و ایجاد توجه مورد استفاده قرار گیرد. عبارت است از دیوار خشک با پوشش صفحه سیمانی الیاف دار فاقد آزبست که میتواند برای دیوار داخلی و دیوار خارجی همراه با نما مورد استفاده قرار گیرد. این جدار میتواند شامل دیوار خارجی و نمای چسبیده به آن بوده یا شامل نما و سازه مجزای نگهدارنده نما که به آن متصل است باشد.

قیمت هر متر مربع طراحی نما

 

در این سیستم معمولا شیشه ها در محل های اتصال به یکدیگر درز های افقی و یا محل تلاقی 4 شیشه به یکدیگر توسط قطعاتی که به سازه فلزی متصل می شوند . ممکن است با تلفیقی از روش ها یا به صورتهای ابدائی نمای کامپوزیت اجرا گردد. البته مسئله رعایت همگام سازی رنگ ها و استفاده خلاقانه با ذوق هنری در طراحی نمای ساختمان نیز حائز اهمیت می باشد. در این رابطه توجه به سبک معماری آن منطقه و نوع مصالح به کار رفته در طراحی نما بسیار قابل اهمیت است . در وبلاگ ها و سایت ها مطالب زیادی در رابطه با دکوراسیون و طراحی داخلی و ایده هایی در رابطه با آن ها وجود دارد. وزن درای وال سمنت حدود ده برابر سبک تر از دیوار با مصالح سنتی می­باشد. نمای ساختمان فایبر سمنت برد که از جنس سیمان و در اندازه گوناگون می باشد در مقابل فشار ضربه و در شرایط جوی مختلف از مقاومت تقریبی برخوردارمیباشد. در شمال اکثرا خانه های ویلایی را با چوب درست می کنند شما می توانید به جای چوب که هزینه های نصب و نگهداری نسبتا بالایی دارد از فایبر سمنت برد طرح چوب استفاده نمایید. اجرای نمای ویلایی بافایبر سمنت برد: امروزه همه حرفه ها در حال پیشرفت و ارتقا هستند و صنعت ساختمان سازی نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. چون توسط طراحان واقعی طراحی نمی شوند، اغلب مسایل طراحی معماری و سازه در آنها لحاظ نمی گردد. جواب: بله زیرا به دلیل اینکه نمای فایبر سمنت توسط زیرسازی فلزی به اسکلت ساختمان متصل میباشد در نتیجه با سازه ساختمان به صورت یکپارچه عمل نموده و ورق های فایبر سمنت از نما جدا نمیشود.

 • ایجاد مرز بین فریم لس و ساختمان
 • وزن کمر که موجب عملکرد بهتر در زلزله می شود
 • پانل های رسی و
 • کاغذ دیواری

این ساختمان اسکلت بتنی دارای دسترسی از سمت جنوب است .دوبلکس طراحی شده و دارای نمای منحصر به فردیست. مهندس معمار این پروژه می گوید وقتی که اسکلت بنا ساخته شد، به عنوان دفتر اصلی ما تعیین شد. برای داشتن نمایی مناسب در یک ساختمان اداری می بایست کانسپت ها و مفهوم را در تعیین و نشان دادن کاربری ساختمان رعایت شود. در طراحی نما بازی با نورها اهمیت کمتری دارد و این سلیقه طراح است که می تواند جذابیت بصری طراحی نما در ساختمان شما را تعیین کند. با این ترفند، طراحی هم به زیبایی و هم به زنده نگه داشتن نمای ساختمان کمک می کند. به طور کلی ، گالری باید با استفاده از یک سیستم نورپردازی خطی کاملا روشن باشند . نورپردازی نمای خارجی ساختمان بخش بسیار مهمی از طراحی است چراکه تمام آنچه در نیمی از زمان شبانه روز یعنی شب ها دیده می شود وابسته به نحوه نورپردازی ساختمان است. در این روش ، از هیچ ماده شیمیایی استفاده نشده و تمام عملیات بدون مواد افزودنی انجام می گیرد . اجرای نما در این روش کندتر از سایر اجرای نما ها می باشد. اجرای لوور. اجرای نمای کامپوزیت. ظاهری زیبا: بکارگیری نمای شیشه ای ساختمان تا حد بسیار زیادی به زیبایی و جذابیت نمای ساختمان خواهد افزود.

اجرای زیرسازی نما

 

6. قاب کرتین وال و قاب شیشه آسانسور پاناروما قابل تغییر است. با سیستم درای وال سمنت به طور کامل عایق حرارتی ایجاد می­شود. عمدتا ضخامت 8 میلیمتر این محصول بصورت مدولار در نماسازی و دیوار درای وال استفاده میگردد. این محصول چنان شباهت زیادی با چوب دارد که تا زمانیکه شما به آن دست نزنید قطعا نخواهید فهمید که این چوب نیست. 8. بالکن و جان پناه با پوشش گیاهی طراحی شود و بالکن های موجود به صورت پوشیده و بدون نرده طراحی شود،طوری که مبلمان داخل بالکن در نما قابل رویت نباشد. شیشه های سکوریت نمی شکنند! با توجه به اینکه درب ورودی به تازگی تغییر کرده است قابل تعویض نمی باشد. کسانی که می خواهند کسب و کار موفقی داشته باشند و بتوانند مشتری بیشتری جذب کنند، حتما برای ظاهر فروشگاه و ویترین خود سرمایه گذاری کرده و برای این عامل مهم تبلیغاتی کم نمی گذارند. در طراحی نمای ساختمان رعایت نوع انتخاب رنگ ها با یکدیگر بسیار مهم است به این صورت که رنگ ها هم می توانند در تعامل یا یکدیگر باشند و هم می توانند در تضاد با یکدیگر قرار بگیرند. نصب خشک و سریع سمنت برد در مصرف آب در ساختمان سازی نقش بسزایی دارد و همینطور با توجه به انعطاف پذیری بالا و قابلیت انحنای خود در دنیای معماری زیبایی های خاص را به نمایش می گذارد.

قیمت اجرای سنگ نما

 

ابنما که مایع زندگی جوشان درونش(آب)شادی و آرامش بیننده را به همراه دارد، همزمان شور و هیجان خاصی در او القا می کند. سنگ دارای خصوصیاتی است که می تواند آن را به یک انتخاب مناسب جهت طراحی نما تبدیل کند. حداکثر میزان مجاز برای استفاده از آجر حداقل 50 درصد و استفاده از سنگ 20 درصد می باشد. بریدن این صفحات در یک اتاق آزمایشگاهی نشان داد موقع برش این صفحات حدود ۸۰ الی ۹۰ درصد گرد سیلیکا آزاد می شود. صفحات صاف فایبر سمنت بردغیر قابل احتراق بوده و کاربرد چند منظوره دارد. چطورفایبر سمنت رادرشهر ایذه بخریم؟ آماده همکاری جهت فروش و اجرای فایبر سمنت برد در تبریز میباشد. ساختمان سازی با فایبر سمنت برد با سرعت عمل بیشتری انجام می گیرد و صرفه اقتصادی بالایی دارد. شما می توانید از فایبر سمنت برد در ویلاسازی در هر گونه از آب و هوا استفاده نمایید چرا که این محصول با هر نوع آب و هوایی سازگار است. با اجرای این ایده آب را به فضای دکوراسیون خود دعوت کرده و در عین حال صاحب یک تابلوی منحصر به فرد خواهید شد که شاید در کمتر جایی به چشم بخورد. در دنیای مدرن امروز طراحی نمای خاص و منحصر به فرد یکی از اولویت های بسیاری از کارفرمایان است .

جزئیات اجرای نما

 

برای کسانی که تقریباً هرگونه سؤالی در مورد مکان و همچنین نحوه اشتغال طراحی نما طبق ضوابط شهرداری (fa.wikipedia.org) - اطلاعات بیشتر - شما دارند ، احتمالاً می توانید از طریق وب سایت ما به ما ایمیل دهید.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۵ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۵:۲۵:۴۸ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)

طراحی نما با تری دی مکس

یکی از اشتباهاتی که بسیاری از آرشیتکت ها در هنگام طراحی نمای ساختمان مرتکب می شوند ، عدم استفاده صحیح از نور پردازی است . یکی از طرح های کلاسیک در طراحی نمای ساختمان نمای رومی می باشد. نمای ساختمان کلاسیک و یا مدرن میباشد؟ ساختمان های مسکونی، پروژه های اداری یا حتی مجتمع های تجاری زمانی تبدیل به یک پروژه خاص می شوند که نمای خاص و خارق العاده ای داشته باشند. فروش اجرای نمای لوور در ایران توسط مراکزی انجام می شود که در زمینه نماسازی فعالیت دارند. نوع دیگری از اتصالات که در نصب نمای آجری به دیوار به کار میروند، ورقههای فولادی تک لایه کنگرهدار هستند. به عنوان مثال نوع زیرسازی نماهای چوبی، نمای کامپوزیت و نماهای سنگیو سیمانیبا هم تفاوت دارند. با ذکر یک مثال میتوان مفهوم را روشنتر بیان کرد. دکوراسیون داخلی ارتباط میان معماری و طراحی داخلی است طراحی داخلی عهده کار هماهنگ سازی اجزا و عناصر ساختمان با توجه به نیازهای انسان بر اساس سلیقه ها و فرهنگ کاربران در فضاهای داخلی است. اتاق نشیمن ،پذیرایی، آشپزخانه،سرویس ها ، حمام ،اتاق خواب،انباری،راهروها و به صورت عمومی کلیه فضاهای داخلی میبایستی بر اساس اصول و استاندارد و همچنین فرهنگ خاص هر منطقه و هماهنگی با فیزیولوژی انسان طراحی شوند. توجه داشته باشید که طراحی نمای بیرونی ساختمان باید با سبک معماری داخلی آن همخوانی و مطابق داشته باشد.

اجرای نما ساختمان

قبل از استفاده از چسب لازم است پلاستر سیمانی روی دیوار اجرا شود.چسب باید در قسمت پشت آجر، سنگ و یا سرامیک پهن شود، به گونه ای که هیچ قسمت چسب نگرفته ای در پشت قطعه وجود نداشته باشد. کاه گلی که برای پوشش پشت بام ها ساخته شده است، کاه کمتری را در خود دارد؛ ولی در خمیر آن خاک شنی از شن چاه می افزایند تا در مقابل باران قشر کاهگل تقویت شود. پیشنهاد میشود که در روزهای سرد نماهای رو به آفتاب و در روزهای گرن نماهای پشت به آفتاب کار شود. به همین دلیل، از آنجایی که نما و دیوار پشتیبان هر دو به طور عادی دچار انبساط و انقباض متفاوتی در صفحه خود هستند، طراحی اتصالات برای جابهجاییهای رو به بالا، پایین و جانبی باید با دقت بالایی انجام شود. در زاویه ای دیگر از همین فضا می بینید که چقدر جزیینات آن فراوان و با دقت انتخاب شده اند. 1. نماسازی و دیوار ساختمان همزمان اجرا می شود . 2. در اجرای نماسازی پس از اتمام دیوارچینی ، چنانچه سنگ نما پس از اجرای قسمت های باربر دیوار چیده شود باید برای تامین پیوستگی نما و قسمت های باربر از اتصالات فلزی استفاده کرد . شیشه به طور ذاتی به دلیل شفافیت و قابلیت بازتاب دادن، دارای جذابیت بصری بالایی است: اما استفاده از شیشه در نما، با وجود آن که به تامین نور و گرما کمک می کند، با نگرانی هایی نیز همراه است.

نحوه ی اجرای نمای رومی

در سیستم هنگ نمای کامپوزیت آلومینیوم ، فقط خطوط عمودی آلومینیوم اجرا میشوند و نیازی به اجرای پروفیل های افقی نبوده و ژوئن های مابین ورق توسط طراحی خاص ورق های کامپوزیت آلومینیوم تامین می گردد. نقشه ساختمان سه طبقه که با سازه اسکلت بنایی پیاده سازی شده است.این نقشه دارای موقعیت دسترسی از سمت شمال است و دو واحد سه خوابه به اضافه پارکینگ را شامل می شود. بنابراین نمای ساختمانی که برای مناطق معتدل و مرطوب طراحی می شود با نمای طراحی شده در مناطق گرم و خشک متفاوت است. ۳- دیوار های نما به صورت ستون های تزئینی عمل می کنند قرارداد اجرای نما - fa.wikipedia.org - . در این سیستم، بعد از تهیه و اجرای ساخت توسط سیستم نقشه برداری برداشت و سپس به صورت 3 بعدی در محیط (AUTODESK AUTOCAD) پیاده سازی و ترسیم میگردد. کاهگل مصنوعی قابل استفاده و اجرا بر روی سطوح مختلفی از جمله سطح های فلزی، سنگی، گچی و سیمانی در رنگ های مختلف است. این نما بیشترین نورِ روز را برای فضای داخلی ساختمان و امکان قرار دادن سطوح شیشه ای بزرگ که با استفاده از پنلهای شیشه ای در اشکال مختلف و به شکلی که از یکدیگر جدا نباشند را فراهم میکند. پنجرهها همواره با دیگر عناصر دیوار، سطوح باز و بسته، تیره وروشن، صاف و ناهموار را بوجود می آورند.  • تنوع و ثبات رنگ  • تراس خانههای آپارتمانی  • راحتی تعمیر و بازسازی نمای ساختمان  • اهداف و اهمیت تاییدیه کمیته نما  • 9- خانه روستایی CM طراحی شده توسط گروه معماران Paolo Carlesso  • های تک  • طول عمر بالا
این نوع نما دارای ویژگی های معماری مدرن بوده و اصول طراحی آنها از قوانین معماری مدرن تبعیت می کند. زه کش زمانی عملکرد خوبی دارند که در اثر ریزش ملات بر روی آنها مسدود نشوند. ملات مورد استفاده برای دیوارهای سنگی و دیوارهای با نمای سنگی ، ملات ماسه سیمان 6 : 1 یا ملات باتارد 8 : 2 : 1 و ملات ماسه آهک است . نمای این ساختمان واقع در شهر سیدنی ، استرالیا با استفاده از موزاییک های رنگی طراحی شده است. نمای بیرونی ساختمان می تواند ارزش مادی ساختمان را افزایش می دهد و همچنین پیش زمینه ای از طراحی داخلی ساختمان را در ذهن بیننده ایجاد می کند. جزء به روز ترین نماهای ساختمانی روز دنیاست که به روش نصب خشک اجرا می گردد . شیشه های موجود در این نما ها به ساختمان و بنای شما جلوه و ظاهری منحصر به فرد می دهد و باعث می شود تا این ساختمان جزء ساختمان های ماندگار و بهترین قرار بگیرد. استفاده از سنگ سفید و روشن با شیشه هایی که انعکاس آبی آسمانی را در خودنشان نشان می دهند ، نمای این ساختمان را شگفت انگیز کرده است . شهری با سازه هایی زیبا و چشم گیر و همچنین ساختمان هایی مدرن.

عکس طراحی نما کلاسیک

برای اطلاعات بیشتر در مورد عکس طراحی نما صفحه خود ما را بررسی کنید.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۵ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۳:۳۳ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)

قرارداد اجرای نمای ساختمان

یک نمای کلاسیک با جزئیات ریز و ظریف که چشم هر عابری را به خودش جلب می کند . یکی از تفاوت های طراحی نمای مدرن با طراحی نمای کلاسیک ، استفاده از نور محیطی متریال های ترکیبی است که کاربرد فراوانی علاوه در نما در طراحی داخلی ساختمان دارد. همچنین در اجرای نمای چوب ترمو فنلاندی و روسی میتوان از نوع twpc استفاده کرد که در نوع خود پایدارترین است. با وجود این مسائل و حتی سختی حفظ این نمای شیشه ای این پروژه در ایجاد یک فضای رویایی و غیر منتظره در فضای داخلی کاملاً موفق بوده است. استفاده از مصالح قابل شستشو در طبقه همکف به منظور حفظ و زیبایی نما. زمانی که قصد استفاده از یک نما برای ساختمان را داریم بهتر است از شرایط مختلف آن نیز آگاه داشته باشیم تا بتوانیم در حفظ و نگهداری از آن نیز کوشا باشیم. در طراحی نما نیز این لغت در جایی استفاده می شود که میخواهیم یک نمای فوق العاده لوکس را در خروجی کارمان مشاهده کنیم. بزرگترین معماران جهان همواره به دنبال خلق آثاری خاص می باشند که چوب در زمره ی مصالحی است که مناسب برای خلق و ایجاد طرح های خارق العاده خواهد بود. بخشی از پروژه بازسازی، طراحی نمای بسیار جذاب ساختمان بود که دارای فرم، الگو و هویتی منحصر به فرد می باشد.

در کلیپ فوق نحوه نصب چوب پلاست نمایش داده شده است.

 

قیمت مناسب این روش نیز عاملی است که می تواند مشتریان را به سمت استفاده از آن در اجرای نمای چوبی ترغیب کند. توجه داشته باشید که هر نوع چوبی را نمی توان به ترمووود تبدیل کرد، زیرا کیفیت الوارهای استفاده شده بسیار بسیار مهم است که باید همیشه به آن توجه کرد. طراحی نمای آپارتمان چند طبقه دارای ویژگی های منحصر بفرد زیادیست که توجه به هر کدام از آن ها می تواند ما را به موفقیت در طراحی نمای آپارتمان نزدیکتر کند. در کنار این موارد می توان به طراحی نمای ساختمان یک طبقه و دو طبقه و چند طبقه، طراحی نمای ساختمان تجاری، و طراحی نما ساختمان ادارای، مجتمع های مسکونی. ۱- عملکرد ساختمان مسکونی و اداری در طراحی نما مدنظر قرارمیگیرد. سپس نوبت آن می رسد که مصالح نما در قاب های درست شده را نصب کنیم و اطراف آن ها درزگیرها را قرار دهیم. در کلیپ فوق نحوه اجرای ترمووود نمایش داده شده است. در کنار بهره گیری از این انرژی استفاده از شیشه های سکوریت هفت رنگ، ساده و مشکی سبب می شود ساختمان شما بسیار متفاوت تر از آن چه که شما تصور می کنید به نمایش گذاشته شود. در کلیپ فوق نحوه نصب چوب پلاست نمایش داده شده است. به دلیل در معرض قرار گرفتن الوار چوب های با حرارت بالا و به مدت طولانی, منفذهای سلولی بسته شده.

از جمله درخت هایی را که می توان برای فرایند ترمووود کردن استفاده کرد می توان به نوئل، صنوبر، کاج، زبان گنجشک و توس اشاره کرد. در واقع مزیت اصلی چوب ترمو در این است که در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده است. سنگ، گیاهان و آب در کنار هم و به شکل یک مجموعه یک طبیعت مینیاتوری در فضا به وجود می آورند. نمای هر ساختمان در مجموعه ی شهری که در آن حضور دارد، مؤثر است و این تاثیر را به بدنه ی خیابان ها یا میدان ها که در آن قرار گرفته است، انتقال می دهد. نمای هر ساختمان موثر در مجموعه شهری است که در آن حضور دارد و این تاثیر را در بدنه خیابانها یا میدانها که در آن قرار گرفته است می گذارد. کمترین میزان خاک اره وجود دارد و با پاکسازی مختصری برای رنگ آمیزی یا استعمال پولیش آماده میگردند. End cap نوع دیگری از دیتایل نصب جهت اتصال از چپ و راست در ساپورت های خاص و همچنین بتن انتهایی لوور های آلومینیومی کاربرد دارد. در آب و هوایی همانند شمال کشور، تعادل این چوب باعث افزایش جذابیت اجرای نمای چوب ترمو فنلاندی و روسی شده است. فرآیند ترموود در واقع خشک کردن چوب توسط گرما و حرارت به همراه آب و گردش هوا . در اکثر مواقع پوشش خارجی و نمای ساختمان نقطه ضعفی در شرایط اقلیمی به شمار می رفت اما با توجه به اصول و هم چنین تمرکز و استفاده از نمای خشک این مشکل برطرف شده است.

 • کیفیت بالا
 • 4- ویلا GK طراحی شده توسط گروه معماری CORE Architects
 • امکان استفاده از شیشه 2 یا 3 جداره
 • 2- لامل Face Cap
 • تنظیمات رندر
 • Normal body

این نوع چوب ها به دلیل استحکام بالا معمولا برای نماهای خارجی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. در نهایت هنوز ما به درخواست کارفرما عمل می کنیم . نمای چوبی به عنوان یکی از زیباترین مدرن ترین نماهای اجرا شده در محیط های اداری و خانگی در نظر گرفته می شود. زیبایی در طراحی نما به سبک مدرن به صورت مستقیم درگیر با انتخاب متریال ها و همچنین طیف رنگ آنها است. نوآوری در سبک اجرای چوب ترمو، از جمله مواردی است که میتوان به تسلط تیم مجری پی برد. 4. در صورت استفاده از آجر در سطح نمای ابنیه از جنس آجر بندکشی شده و در صورت استفاده از سیمان به صورت آب ساب یا شسته با آبچکان مناسب، باشد. آبشار یکی دیگر از انواع آبنما می باشد که با استفاده از سنگ و سیمان یک آبشار پیاده سازی می شود که آب به وسیله پمپ به بالا هدایت می شود و سپس از آبشار پایین می آید. آب بندی که توسط نوارهای آب بندی و یا چسب های سیلیکونی مخصوص انجام می پذیرد . میله یا اتصال دهنده های فولادی (steel rod) به ابعاد 30 میلی متر برای نگهداری چوب نما و سقف با استفاده از پیچ و چسب به یکدیگر اتصال داده شده است. ساختار اول (سنگی) به روش بنایی خشک و با استفاده از قالبهای بزرگ سنگی و یک . ترمووود ها را بر اساس نوع و روش تولید به دو روش ترمو- اس (Thermo-S) و ترمو- دی (Thermo-D) تقسیم بندی می کنند.

اگر این مقاله را دوست دارید ، بنابراین می خواهید اطلاعات بیشتری راجع به قیمت اجرای آجر نسوز نما - https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D9%85%D8%A7_(%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86) - لطفا به صفحه ما مراجعه کنید.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۵ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۵:۱۷ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)

نورپردازی در طراحی نما (بخش اول)

از این رو میتوان در جهت ساخت استخر ویلا ، نورپردازی محوطه ویلا و امکانات رفاهی نظیر آلاچیق و باربیکیو حداکثر خلاقیت وزیبایی را به خرج داد. باغ های ایرانی نمونه هایی بی نظیر از باغ سازی هستند. امروزه طراحی نمای کلاسیک ساختمان ها از انواع مدل های اروپایی، نظیر نمای رومی، یونانی، سنتی و … برداشته می شود . این مهم به سلیقه شما بستگی دارد که تمایل دارید ساختمان شما چگونه طراحی و ساخته شود. معمارآپ در این مطلب 17 نمونه از طراحی نما با متریال پلی کربنات در ساختمان های متنوع را به شما معماران و علاقمندان به معماری معرفی می کند. وب سایت خانه طرح نیز با داشتن مهندسین ارشد معماری در بحث طراحی نما همراه شما خواهند بود . مطلب ویلای فردوس، طراحی مناسب برای سواحل مازندران را بخوانید تا با این ویلای زیبا بیشتر آشنا شوید. با وجود عوامل مختلف تاثیرگذار در روند کار، می توان منتظر خلق شگفتی های غیر منتظره در طراحی نما بود. اجرای آبنما ها با محدودیت کمی برخوردار است و می توان از آن ها در رستوران ها ، حیاط منازل ، روف گاردن ، فضا های باز ، لابی هتل ها و مجتمع ها و … استفاده کرد. این روز ها استفاده از نمای رومی برای ساختمان های شیک و مجلل بسیار طرفدار پیدا کرده است. 3- برای تنوع از درب کابینت با سبک های مختلف استفاده کرده اند.

رقص پارچه ها در طراحی داخلی گالری پارچه قزوین!

ممکن است که سازنده به دلیل مسائل اقتصادی و یا نداشتن دانش کافی، نتواند سازه ای منطبق با فضای اطرافش بسازد. نماهای مدرن امروزه با مصالح مختلفی اجرا میشوند، ممکن است اجرای نما با استفاده از یک نوع مصالح باشد و یا برای طراحی نما از چند متریال با توجه به قوانین موجود استفاده کرد. این نوع از طراحی علاوه بر باز گذاشتن دست طراح در اعمال سلیقه شخصی خود میتواند با تلفیق چند نوع متریال منظور های مختلفی را برای بیننده تشریح کند. رقص پارچه ها در طراحی داخلی گالری پارچه قزوین! بهتر است بدانید که این شرکت های فعال در این زمینه اگر از این سایت ها برای فروش استفاده نکنند خرید و فروش ها بسیار سخت خواهد بود. ضمناً میتوانید جهت مشاهده نمونه کارها وپروژه های انجام شده از سایت ما دیدن فرمایید. در زیر هر پنجره فلاور باکس های زیبا از جنس چوب های خود نما قرار دارد که نمونه کوچک شده باغ های اطراف در بدنه ساختمان هستند. این فعالیت باعث مقاوم شدن چوب ها در برابر نور مستقیم خورشید می شود. همچنین بسیاری از افراد به علت ویژگی های شاخص چوب، استفاده از آن را برای نمای ساختمان و ساخت تابلو چوب در دستور کار قرار می دهند. داشتن سقف بلند در معماری کلاسیک باعث شده طراحان از این ویژگی استفاده کنند و از عناصر شلوغ بهره بگیرند. به منظور آسانتر شدن کار طراحان و سرعت بخشیدن به طراحی، مدل اولیه از کلیت سه بعدی پروژه در فرمت اسکچ آپ تهیه شده و فایل آن در اختیار طراحان قرار داده شده است.

اجرای سنگ لاشه نما

نمای بیرونی این هتل با میله های آهنی روبان شکلی احاطه شده است که جلوه ای داراماتیک و پوششی نقابی شکل را به آن داده است. اهمیت بنیادین این مفاهیم، مدتها پیش تشخیص داده شد لیکن تا امروز هیچگاه بحث شایسته و درخوری در مورد آن صورت نپذیرفت. وجود نورگیرها و سقف های شیشه ای در صورت تناسب با فرم کلی نما. اگر گلکاری با گلدانهای سنگی یا کاشت درختان درب ورودی با یک نورپردازی ویژه به انجام برسد. آبنماهای سنگی تعبیهشده در قسمت ورودی ساختمان یا در محوطه حیاط سبب زیباتر شدن نمای اصلی ساختمان شما میشود. در ورودی ساختمان گلدان های سفالی تعبیه شده است که منظره بدیعی را در بدو ورود برایتان رقم می زند. شما می توانید از لامپ های تزئینی دیواری و ایستاده، برای درب ورودی منزل خود به منظور زیبا تر شدن فضا کمک بگیرید. از آبنماهای آبشاری دایرهای شکل برای مرکز حیاط ویلایی خود بهره بگیرید. این ویژگیها باعث میشود نمای چوبی ساخته شده از ترمووود علاوه بر زیبایی ظاهری و یکنواختی و خلوص دلپذیر رنگ به علت ثبات ابعاد و رطوبت پذیری پایین ماندگاری طولانیتری داشته باشند و شکل خود را حفظ کنند. علت طراحی این سیستم مقاومت نمای ساختمان در برابر نیروی شدید باد در ارتفاعات بود. الزامات در طراحی نما بایستی از رنگ ها و مصالح متعارف، هماهنگ و ملایم و متناسب با معماری منطقه یک استفاده گردد.

 • مقاومت در برابر رطوبت هوا و عدم تغییر رنگ سنگ ها
 • ارائه نقشه زیر سازی و نقشه گسترده ورق
 • تعهدات پیمانکار
 • عدم توسعه دسترسی سواره و پیاده به خارج از حریم ملک
 • اجرای سقف ها و دیواره های کنافی توسط متخصصین به نما

گل ها با زندگی ما ایرانیان پیوندی بس عمیق و طولانی دارد. نمای ساختمان خود را به سادگی با نور پردازی می توانید خاص تر از تمام ساختمان های دیگر به نمایش بگذارید. میتوانید تمهای رنگی شاد را مدنظر قرار دهید و سپس با گلکاری کردن نمای ساختمان ایده پردازی زیبا و منحصربهفرد را به نمایش بگذارید. یکی از راهکار های مناسب برای افزایش سرعت در اجرای کار طراحی نما با متریال پلی کربنات می باشد. گروه معماریان با برخورداری از تیم های مجرب طراحی و اجرای فضای داخلی و فضای خارجی ساختمان می تواند همکاری معتبر و قابل اطمینان در کنار شما و برای اجرای پروژه های ساختمانی تان باشد. اولین جلوه بصری هر ساختمان، نمای آن است که می تواند با کاربر و مخاطب آن ارتباط برقرار کند. در زمان استفاده از نمای یک لایه، دو لایه متدوال ایجاد شده در آن با لایه های دیگر جا به جا و جایگزینی می شوند. نمای مدرن امروز با عهای نمای ساختمان ایرانی طراحی های متفاوت نمای ساختمان در ایران همراه شما هستیم. گلکاری کردن نما و حیاطخلوت ساختمانها یکی از هنرهایی است که سبب دلبازتر شدن ساختمان شما میشود. حجم، نورپردازی، پویایی در طراحی نما خارجی، سطوح باز و بسته، هماهنگی و سادگی نما، ارم و تقسیم کنندههای عمودی و افقی از دیگر موارد تخصصی طراحی نما محسوب میشود. ۹- توازن وتناسب خطوط افقی وعمودی غالب ،درطراحی نما دقت شود.

اگر کارفرما از نظر زیباییشناسی به ژوئن و شیار ایجاد شده در روشهای دیگر علاقهمند نباشد، در این روش نما با خطوط شبکهای حاصل از پروفیلهای اچ و ال که میتوانند همرنگ یا با رنگ متضاد باشند، پوشیده میشود. شاید در گذشته، نمای ساختمان به اندازه امروز اهمیت چندانی نداشت و چیزی با عنوان طراحی نما، در بین مردم شنیده نمی شد که این مسئله دلایل مخصوص به خود را داشت. طراحی نما، طراحی ۳ بعدی اولیه، محاسبات اجرایی فاز ۲ ، تاییدیه شهرداری منطقه همه برای یک هدف انجام می شوند. نما، زمانی که با شیشه های سکوریت دکور می شود، امنیت شما بیشتر از نماهای آجر نما نیز فراهم می شود. استفاده از متریال پلی کربنات برای طراحی نما زمانی کاریرد دارد که ساختمان ها از ویژگی نور در شب و روز استفاده می کنند. زمانی که قصد استفاده از یک نما برای ساختمان را داریم بهتر است از شرایط مختلف آن نیز آگاه داشته باشیم تا بتوانیم در حفظ و نگهداری از آن نیز کوشا باشیم. و سوی بیرونی یک ساختمان نما گفته میشود. به همین دلیل توصیه میشود حداکثر از دو نمونه مصالح استفاده شود و همینطور در دورنگ و از این میزان تجاوز نکند. متریال پلی کربنات به دلیل خصوصیاتی مانند نصب آسان، وزن بسیار سبک، دوام و طول عمر کافی به یکی از متریال های پر کاربرد در طراحی نما تبدیل شده است.

جنس نمای خارجی خانه چوبی خود را چگونه انتخاب کنیم؟

اختلاف رنگ و جنس در طراحی احجام می تواند کنتراست مناسبی در نما به وجود بیاورد. در این روش تسمهای از جنس خود ورق در ژوئن یا شیار بین ورقها قرار گرفته و با چسب پلیاورتان میچسبد. جنس نمای خارجی خانه چوبی خود را چگونه انتخاب کنیم؟ برای این منظور بر روی اولین پارت کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید، در این صورت تمام پارتهای موجود به صورت یکپارچه بر روی سیستم شما استخراج می شوند. این نوع ورق برای استفاده در نمای ساختمان بسیار مناسب هستند. بی نیاز از شستشو : از دیگر ویژگی های این ورق ها تمیز ماندن آن است. عملکرد غیریکپارچه در زلزله : با توجه به اینکه این ورق ها به صورت ثابت به نمای ساختمان متصل نمی شوند، هنگام وقوع زلزله، ورق ها در جای خود حرکت کرده و امکان فروریختن آن به حداقل می رسد. ورق کامپوزیت آلوتک دارای 15 سال گارانتی و 10 سال بیمه ایران میباشد. در پروژه های معماری که در سال های اخیر در ایران به اجرا در آمده است، ما می توانیم تمایل به تفسیر کشیدن مجدد تاریخ را مشاهده کنیم. تمام قسمت های نما باید به یک شکل طراحی و اجرا شوند و پیوستگی باید در کل ظاهر نما دیده شود. در این عکس طراحی آسمان نما برای آشپزخانه انجام شده است. در کنار سنگ کاری، شما می توانید از هنر نور پردازی نیز کمک بگیرید که در ادامه ایده پردازی های در این راستا برای شما ارائه می شود.

طراحی نما تری دی مکس

در صورتی که این مقاله را دوست داشته باشید و می خواهید جزئیات بیشتری را در رابطه با طراحی نما مدرسه (https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C_%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86) اطمینان کسب کنید به سایت اینترنتی ما بروید.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۵ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۱:۲۲ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)

خرید بک لینک به سبک شیک رنک

ر

شیک رنک

به گفته سامانه ارتقا رتبه مجموعه شیک رنک (chicrank.com) برای این که سایتی بتواند در گوگل جایگاه اول را کسب کند باید به بک لینک های قدرتمندی بطور هوشمندانه اهمیت دهد .
 
یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین تکنیک های کاربردی و پر اهمیت ترین گزینه موثر در رتبه بندی نتایج گوگل خرید بک لینک قوی می باشد اما خرید بک لینک هر چند با کیفیت به تنهایی کافی نیست و باید هوشمندانه عمل کنید. .
 
خرید بک لینک به سبک گذشته چندان تاثیر گذار نخواهد بود با خرید بک لینک هوشمندانه مجموعه شیک رنک به شکل استنادارد و طبیعی رتبه کلمات کلیدی و سایت خود را در نتایج به شگل شگفت انگیزی ارتقا دهید.
 
در زمان خرید بک لینک هوشمندانه باید در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand + url و عبارت های هم خانواده کلمات کلدی و مرتبط سایت خود بشدت استفاده نمایید .
 
 
با این تکنیک بطور شگفت انگیز و استاندارد و کاملا طبعی بدون ریسک پنالتی شدن در کلیه کلمات کلیدی با افزایش سرچ بالا خواهید آمد .
از خرید بک لینک صرفا با کلمه کلیدی به تنهایی پرهیز کنید بروز باشید و بطور هوشمندانه ای روی برند سایت در کنار کلمات کلیدی استفاده کنید.
 
در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .
 
 
از پکیج های مدیریت شده مجموعه شیک رنک بی نتیجه نخواهد بود و این جمله ای تبلیغاتی نیست چون با همین کلمه "خرید بک لینک" با کمک همین پکیج در صدر نتایج جستجو قرار دارد .
 
سامانه شیک رنک با در نظر گرفتن فاکتور های مهم در کیفیت لینک های خروجی از جمله (اسپم سورس-اتوریتی-تعداد لینک خروجی و...) جهت حفظ و ارتقا قدرت بک لینک ها را کاملا استاندارد را در قالب سرویس های قدرتمند زیر در اختیار وبمستران و سئو کاران گرامی قرار می دهد .
 
 
برخی از مزایای خرید بک لینک در شیک رنک:
- 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
- امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
- 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
- عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
- 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
- سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
- 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
- تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
- بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
- بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
- دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
- تضمین عدم پنالتی شدن سایت
- ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
- تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
 
 

سوالات متداول پیرامون خرید بک لینک

آیا واقعا خرید بک لینک برای ارتقا رتبه سایت در گوگل موثر است؟
بدون شک بله یکی از مهمترین الگوریتم های گوگل برای ارتقا جایگاه و رتبه سایت ها بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر است اما عواملی مانند پیج اتوریتی - اسپم سورس - صفحات ایندکس شده سایت میزبان بک لینک ها نیز در کیفیت خروجی بک لینک های بشدت تاثیر گذار هستند.
 
اصلا خرید بک لینک چیه؟
به لینک دریافتی از سایت های دیگر بک لینک گفته می شود بک لینک های و نکته بسیار مهم در پکیج های بک لینک لینک های دریافتی از تمام صفحات آن سایت است.
 
 
فالو یا نوفالو بودن بک لینک ها در کیفیت تاثیر دارد؟
بک لینک ها اصولا به دو روش رل فالو و رل نوفالو تقسیم می شوند لینک هایی با رل فالو در گوگل تاثیر گذارتر می باشد و تمام بک لینک هایی که توسط شیک رنک ایجاد میگردد فالو می باشند.
 
 
چه مدت طول می کشد تا نتایج و تاثیر بک لینک ها دیده شود؟
بطور کلی برای ظهور نتیجه مطابق فرایند طبیعی بایستی توسط گوگل شناسایی شوند که این موضوع خارج از اختیار ما بوده و بصورت مستقیم به گوگل مرتبط می شود و حداقل 2 هفته و حداکثر 3 ماه زمانبر خواهد بود.
 

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۳ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۰:۵۲ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۳ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۰:۳۲ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)

آشنایی با ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 
یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

یخچال بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر مدل بوش KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

یکی از ویژگی های بارز این یخچال دارا بودن آبسردکن و یخساز بیرونی می باشد. وجود یخساز و آب سرد کن از دو نظر اهمیت دارد. یکی اینکه باعث سهولت و دسترسی سریع به آب خنک و یخ می شود. دوم اینکه با باز نکردن در یخچال می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. یخساز این مدل یخچال علاوه بر یخ قالبی می تواند یخ خرد شده هم در اختیار مصرف کننده قرار دهد. آب پس از وارد شدن به یخساز و آبریز از فیلتر تصفیه آب عبور می کند. بنابراین آب مصرفی کاملا تمیز و بهداشتی است.

 

بر روی در سمت راست یخچال KAD80A104 قسمتی به نام Homebar وجود دارد. این قسمت امکان دسترسی به بطری ها و سایر ظروف پر مصرف را برای مصرف کنندگان فراهم کرده است. بنابراین وجود قسمت Homebar مانع از زیاد باز و بسته کردن در یخچال خواهد شد.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

جهت سهولت استفاده از یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 پنل تنظیماتی در مجاورت آبسردکن تعبیه شده است. با این پنل تنظیماتی می توانید دمای یخچال و فریزر را در دمای دلخواه خود تنظیم کنید. یکی دیگر از خصوصیات بارز یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 وجود سیستم گردش هوای چندگانه است. این سیستم باعث خنک سازی یکنواخت فضای درون یخچال می شود. همچنین این سیستم با پخش یکنواخت هوای سرد باعث خنک سازی بهینه مواد غذایی موجود در یخچال خواهد شد. بنابراین مواد غذایی داخل یخچال همیشه طراوت و تازگی خود را حفظ خواهند کرد.

 

از دیگر مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 این است که هیچ وقت برفک نمی زند. بنابراین زحمت تمیزکاری برای مصرف کننده نخواهد  داشت. ظرفیت خالص این یخچال فریزر ساید بای ساید بسیار مناسب و 668 لیتر می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از قابلیت انجماد سریع برخوردار است. در صورت لزوم می توانید آن را به راحتی غیر فعال کنید. با استفاده از ویژگی قدرت انجماد سریع می توان 10 کیلو مواد غذایی را ظرف 24 ساعت به انجماد کامل رساند. قدرت انجماد سریع با کمک دو سیستم سرمای سریع و انجماد سریع انجام می گیرد. 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از سیستم کنترل دمایی دیجیتالی بسیار راحتی برخوردار می باشد. به عبارتی این مدل یخچال فریزر ساید بای ساید شامل سه نوع تنظیمات دمایی با محفظه مخصوص VITA FRESHPLUS است. بنابراین هر نوع ماده غذایی از قبیل میوه، سبزیجات، گوشت، ماهی و فرآورده های لبنی را می توانید با دمای مخصوص به آن نگهداری کنید.

 

رتبه انرژی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 رتبه A می باشد. این رتبه از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار است. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 در قسمت فریزر و یخچال قفسه های شیشه ای نشکن دارد. این قفسه ها تحمل تغییرات دمایی بسیار بالایی را دارند. نور ال ای دی جهت زیبایی و افزایش دید مصرف کننده در داخل یخچال قرار داده شده است. البته مصرف این نور بسیار پایین می باشد.

 

مشخصات فنی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

نوع یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 یا ساید بای ساید و قیمت ساید بوش نسب به مدل متناسب می باشد. این مدل یخچال فریزر در وزن 129 کیلوگرم، طول 1812 میلی متر، عرض 928 میلی متر، عمق 856 میلی متر ساخته شده است. از نظر گنجایش دارای گنجایش یخچال 438 و گنجایش فریزر 230 لیتر می باشد. قسمت یخچال شامل 4 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 3 عدد کشو است. اما قسمت فریزر از 3 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 2 عدد کشو برخوردار است.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

جهت باز شدن درب یخچال به سمت راست و جهت باز شدن درب فریزر به سمت چپ می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104  از سیستم هشدار دهنده صوتی و بصری در صورت باز ماندن درب یخچال و درب فریزر برخوردار است. در صورت قطع شدن برق تا مدت 6 ساعت این مدل یخچال فریزر قادر است مواد غذایی شما را نگهداری کند. این یخچال قفل کودک ندارد. اما یخچال فریزر ساید بای ساید دارای محفظه نگهدارنده بطری می باشد.

 

منبع


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: KAD80A104،


ادامه مطلب
تاریخ : ۳۰ دی ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۹:۳۹ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)

نمای ساختمان و عناصر پر اهمیت در طراحی معماری و اجرای نما

با دیدن این طرح ها مطمئنا به نمای ساختمان اهمیت بیشتری می دهید. ضمن اینکه خود این احجام دارای فضاهای داخلی تعریف شده، بازشو و تراس نیز می باشند و صرف نما سازی را نخواهند داشت. قسمت مغز چوب که دارای حلقه های سالیانه می باشد، بهتر است به سمت زیرسازی قرار بگیرد. با در نظر گرفتن این قوانین شهرداری و سرو کله زدن با این قوانین و محدویت ها و شرایط ساختمان و تقاضاهای کارفرما، ایده های نوی معماری متولد می شوند. قبل از بندکشی محدوده مورد نظر باید مرطوب گردد. لازم به ذکر است در پست قبل تر به ۱۰ نکته مهم در طراحی انواع نمای ساختمان اشاره کرده بودیم . نباید طراحی خانه و به نوعی معماری آن را در جامعه ی رو به رشد امروز نادیده گرفت. درجوامع رو به رشد، اهمیت طراحی برای نمای ساختمان را نباید نادیده گرفت. اما برای ساختمانهای بلند با استفاده از شاقول دهی توسط دوربین تئودولیت روی تیرک چوبی که به طور مقاوم بر سطح دست انداز بام مستقر شده یا موارد مشابه دیگر این کار انجام میشود. سرعت اجرای بالا: به دلیل عدم استفاده از روش های دوغابی در این روش، امکان اجرای این روش نما در بخش های مختلف نما، بالا و پایین نما و… وجود دارد. می توانید سری بزنید به بخش اهالی فن چیدانه بزنید و در لیست شرکت های معماری داخلی و دکوراسیون و نماسازی به دنبال اطلاعات تماس آنها باشید. در بخش نمونه کار های ما می توانید ساختمان هایی را ببینید که به صورت مدرن طراحی نما ویلایی بر روی آنها انجام شده است.  • سنگهای آنتیک (مصنوعی)  • معمار مسئول : Liesbeth van der Pol  • 3 سیستم شیاری  • مقاومت مکانیکی بالا نسبت به وزن  • پوشش درونی ساختمان ها  • ساخت سریع و استفاده از چوب طبیعی  • 2- کرتین وال فریم لس (U-Channel)  • مقاومت در برابر یخ زدگی
اولین نکته بخش ورودی در نماهاست. لذا تشابه رنگ و سطح در ترمیم های اکسپوز با بتن های مجاور درکنار کیفیت از اهیمت بالایی برخودار است. برترین کیفیت نمای مینرال را از طرح آوا بخواهید. این امر شاید در بتن های معمول و غیر نما دارایاهمیت بالایی نبوده و صرفا بتوان مهمترین گزینه ها را در این ترمیم کیفیت و مباحثاقتصادی برشمرد. شفافیت جداره شیشه ای کنار راه پله در دو طبقه اول باعث افزایش کیفیت فضای ورودی ساختمان شده است. در این مطلب به طور کلی به نمای ساختمان در طراحی و بخصوص نمای ساختمان سه طبقه می پردازیم. در ساختمان سازی ، سوی بیرونی ساختمان به نما شهرت دارد که می توان گفت طراحی نمای ساختمان مسکونی و تجاری از مهم ترین قسمت های ساختمان سازی می باشد، زیرا نما ساختمان چارچوبی برای طراحی دیگر اجزای ساختمان است. به دلیل اینکه وسایل به شکل منحنی وگرد، حس آرامش، راحتی واصیل بودن به انسان می دهند. اما آنچه باعث تفاوت در ترمیم بتن هایاکسپوز و بتن های معمولی می باشد نیاز به تشابه عملیات انجامی ترمیم با محل هایاطراف و کنار منطقه ترمیم میباشد. برای این منظور توجه به رنگ و شدت نور مورد استفاده در نما ضروری می باشد. در ادامه نکاتی را در رابطه با طراحی نما با شما در میان می گذاریم.

اجرای نما در ساختمان

به منظور ایجاد محدوده برودت حرارتی، میان پنل های سیمانی و دیوار داخلی یک فضای خلاء ایجاد شده است. به چه شرکتی اعتماد کنیم؟ نمای خارجی: در هنگام رفت و آمدهای هر روزه همه ما در خیابان ها و کوچه های شهر، پیش می آید که ناچار باشیم بارها و بارها از یک خیابان یا کوچه ای مشخص گذر کنیم. در تلاش بودیم تا بیشترین کیفیت زندگی را در کنار کمترین هزینه فراهم کنیم تا معماری را آشتی دهیم با آدمهایی که قهر کرده بودند با او، بسکه پر طمطراق و دور از دسترس شده بود. از جمله این ملاک ها می توان به میزان سطح اعتبار شرکت اجرایی، پروژه های انجام شده، کیفیت مواد به کار برده شده، نوع خدمات ارائه شده، قیمت و هزینه های اجرای و سایر موارد دیگر بستگی دارد. مدرس این مجموعه آموزشی خانم شهره دهقانی کارشناس ارشد مهندسی معماری و طراح حرفه ای دکوراسیون داخلی و نمای خارجی ساختمان و غرفه های نمایشگاهی می باشند. این روش های بسته به شرایط کار ،خصوصیات مد نظر طراح معمار و مرحله اجرا متفاوت می باشد. یک معمار در طراحی خانه و بخصوص نمای بیرونی آن، از علم خود در عین استفاده از هنر زیبایی و خلاقیت بهره می گیرد.

طراحی نما ایرانی

طراحی این ساختمان در نتیجه محاسباتی خارج از محدودیت ها شکل گرفته است که معمار این پروژه می اندیشد می توان آن را به عنوان راهی برای طراحی نما به معماران اجرای نماشویی معرفی کرد. از جمله این نوع بتن ها می توان به ساختمان هایبا نمای بتن ویا پل ها اشاره کرد. در این روند طراحی تراس ها به گونه ای ایجاد می شود، تا علاوه بر کنترل باد سرد و نامطلوبی که از سمت غرب می وزد، کاربردهای دیگری برای ساکنین نیز داشته باشد. این تفاوت در معماری داخلی هر طبقه محدود به فضای داخلی نمی شود و به خوبی می توان تاثیرات آن را در پوسته بیرونی و نمای ساختمان نیز مشاهده کرد. اگر به طرح های مدرن علاقه داشته باشید، ترکیب یک صفحه آبنمای عمودی با سطح کف حوضچه ای که در امتداد آن ایجاد شده نظرتان را جلب می کند. البته مسلما کیفیت طراحی یک نما در اولویت بالاتری نسبت به متریال انتخابی قرار می گیرد، اما به هر حال در هنگام اجرا این متریال است که تعیین می کند کیفیت نمای طراحی شده تا چه سطح به واقعیت بپیوندد. به دلیل باریک بودن فضای لابی ورودی ساختمان راه پله در طبقه همکف و طبقه اول در مسیر عمودی شکل و کشیده طراحی و اجرا شد. البته نمای ساختمان با حاشیه کم موجب می شود که تعداد طبقات افزایش پیدا کند و ساختمان ها رشد عمودی داشته باشند.

برای جلوگیری از این کار بهتر است روی نما به فاصلههای حدود ۵/۱ تا ۲۲ متر خطوطی در جهتهای عمودی و افقی ایجاد نماییم تا از دیده شدن ترکهای احتمالی جلوگیری شود. برای داشتن نتیجهی بهتر، پیشنهاد میکنیم طراحی نمای ساختمان خود را به شرکتهای باسابقه و خبرهی فعال در این زمینه، بسپارید. ما به شما پیشنهاد میکنیم به بخش نمونه کارهای طراحی نمای شرکت معماری آرک مایان سری بزنید. در طراحی و به نوعی معماری ساختمان، یکی از مهم ترین بخش ها، نمای بیرونی خانه است، که امروزه بسیار متداول است. و در واقع یکی از مراحل بسیار مهم و اصلی در هنگام ساخت و ساز به شمار می آید. ضلع جنوبی این ساختمان یک نمای آبشاری از پاسیو ها را ارائه می دهد که به عنوان فضای خارجی در اختیار کاربران این بنا قرار می گیرد. سادگی یک سیستم نرم افزاری مهمترین عامل موفقیت آن است، پارس کدرز محیطی بسیار روان، ساده و شفاف دارد که مجری و کارفرما در آن به راحتی به همکاری می پردازند. نکته اینجاست که اگر اینگونه طراحی نما را انجام داده اید می توانید همان طرح را در نمای پشت اجرا کنید. هر روز خبرنامه خوشمزه مرکز طراحی هنر معمار را در تلگرام رایگان بخونید! معمار با در نظر گرفتن این تنوع اقلیم در فصول مختلف سال تصمیم به طراحی حجمی انعطاف پذیر گرفت.

طراحی نمای ساختمان کم حجم

اگر به دنبال طراحان متخصص در حوزه معماری و ساختمان می گردید. استفاده از مصالحی چون آجر و سنگ در طراحی نما، حس قدیمی بودن، آشنا بودن و خونگرمی را برای مراجعه کننده، که تعریف دیگری از این فضا در ذهنش نقش بسته؛ ایجاد می نماید. آیا فایبرسمنت برد بر روی سازه های LSF بعنوان نما قابل استفاده است؟ ترمیم دربتن های اکسپوز همانند سایر محل ها ، بستهبه ابعاد ، محل ، ضخامت ، سازه ای یا غیرسازه ای بودن نیزامند به کارگیری تکنیکهای مختلف می باشد. شمال شهر تهران در تابستان دارای اقلیم معتدل و در زمستان دارای اقلیم سرد می باشد. بهتر است لبه بام که حد و مرز ساختمان با آسمان است از نظر چشمی، دارای پستی و بلندیهای زیبا باشد تا منظرهای مطلوب ایجاد کند. مصالح نما از یک پوسته تقریبا شبیه به سنگ های صخره ای شکل پوشیده شده که متاثر از صخره های اطراف با لبه های تیز و گوشه دار است. طراحی نمای خارجی ساختمان باید به گونه ای باشد که بر مخاطب تاثیر بگذارد و هم چنین نمای ساختمان در زیبایی فضای شهری نیز تاثیر گذار است. امروزه با توجه به خصوصیات ظاهری بتن ،اقبال معمارن به استفاده از بتن های اکسپوز در طراحی های داخلی و خارجی ساختمان هارواج گسترده ای پیدا کرده است. قصد داریم به سراغ یکی از جذاب ترین پروژه های ساختمانی با نمای سنگی برویم. چه طرفدار سبک مدرن باشید و چه سبک کلاسیک حتما یکی از نماهای ویلایی زیر را خواهید پسندید. رنگ و بافت مصالح بهکاررفته در طراحی نما ویلایی باید هماهنگ با محیط و ناهمواریها باشد تا بر هم زنندهی دید کلی مخاطب نباشد.

قیمت اجرای نمای چوبی

ساختمان مسکونی پیش رو، با در نظر گرفتن تمام شرایط ذکر شده، بصورت دو طبقه و یک طبقه زیر زمین، در زمینی به ابعاد ۱۱ در ۲۶ مترمربع با تراکم ۶۰ درصد طراحی و ساخته شد. سرامیکها در برابر سرمای شدید مقاومت بالایی ندارند و ممکن است به دلیل یخزدگی دچار ترک شوند. سرامیکها انواع مختلفی دارند که بر اساس مواد تشکیلدهندهشان مشخص میشوند و مانند آجر، به دو روش تر و خشک قابل اجرا هستند. یکی از دلایل استفاده از این نوع نما خصوصا در طراحی و اجرای نماهای مجتمع های تجاری و اداری بلند مرتبه به دلیل سهولت و سرعت اجرا و وزن کم آن می باشد. در حین اجرای نمای کامپوزیت، به مصالح ریز مصرفی همچون صفحات سنگ برش، پیچ و پرچ و… نیاز است که هزینه های این مصالح برای هر مترمربع نمای کامپوزیت حدود 4.000 تومان تا 10.000 تومان می باشد. در این راستا روش ها و تکنیک ها مختلفی جهت تامینبتن های اکسپوز معرفی و به کار گمارده می شود. حال و هوای مسکونی؛ خانهی خوب نورِ کافی دارد، توی تراس آن می شود گلدان گذاشت و حیاط اختصاصی کوچکی را صاحب شد که امکان نظارهی شهر از بالا را هم می دهد. در خانهی خوب هر بخشی همانجاست که باید باشد، اتاق خواب جای آشپزخانه را نگرفته و آشپزخانه جاینشیمن را. هر یک از این روش ها بسته به شرایط میتوانند موثر و کارآمد و پاسخگوی نیاز کارفرمایان و طراحان باشد.

یکی از سریعترین روش های اجرای نمای سنگ خشک می باشد.

مدیریت شرکت با توکل بر ایزد منان و پشتوانه پرسنل متخصص و کارآمد گام های بزرگی در عرصه نماهای ساختمانی برداشته است . شرکت بهساز نما فعالیت خود را در بخشهای تخصصی از جمله تولید،اجرا و انتقال دانش فنی در زمینه نماهای مدرن و خشک توسعه داده و نامی آشنا برای کارفرمایان ، مهندسین مشاور و مدیران صنعت ساختمان به شمار می رود. یکی از سریعترین روش های اجرای نمای سنگ خشک می باشد. یکی از چالشهایی که معماران و مهندسان طراح با آن روبهرو هستند، طراحی ایدهآل نمای ساختمانهاست. ساختمان هایی که طراح آنها توانسته در عین سادگی جذابیتی بصری را برای ساختمان خلق کند. طراحان پوسته نما و سازه های موجود در آن را ترمیم نموده و طرح جدیدی را به آن الصاق کردند تا ساختمان به فرم بصری جدیدی دست یابد. در چنین زمان هایی آیا تا به حال به نمای ساختمان ها دقت کرده اید؟ ما خواستیم معماری را ببریم توی خانههای آدمهای معمولی که کیفیت را بخاطر هزینه ی زیادش فراموش کرده بودند. خب، بهدلیل اینکه نگاه ما همواره به غرب بوده است. در شکل گیری نمای ساختمان هیچ قانونی مانند ترکیب نمی تواند هدایتگر روند طراحی باشد در حالی که کنار هم قرارگرفتن طبیعی فضاهای داخلی خود نقش تاثیرگذاری در به وجود آمدن نمای خارجی بنا خواهد داشت. نمای بیرونی این هتل به شکل یک آهنربا در ساحل رودخانه زیبای تایهو بنا شده است و یکی از مهم ترین سمبل های معماری چین به شمار می رود. به علاوه، استفاده از مصالح طبیعی که حس طبیعت را به انسان منتقل می کند در الویت قرار دارد.امروزه با کوچک شدن فضاها در ساختمان ها،نیاز به بررسی و دقت بیشتر در طراحی داخلی بیش تر احساس می گردد.

برای کسانی که تقریباً هرگونه سؤالی در مورد مکان و همچنین نحوه اشتغال طراحی نما پنجره شما دارند ، احتمالاً می توانید از طریق وب سایت ما به ما ایمیل دهید.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۸ دی ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۷:۵۸ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By ttblog.ir:.