دیتیل اجرا نما

دیتیل اجرا نما

دیتیل اجرا نما

اجرای نمای خشک

کلاسیک: طراحی نما به سبک کلاسیک معمولا ترکیبی از دوره های تاریخی مختلفی طراحی نما و جداره (fa.wikipedia.org) است. کادر اجرایی بلوک هبلکس : کارکردن با بلوک هبلکس نیاز به تخصص خاصی ندارد. 9- چنانچه به هر دلیل سطوح بیرونی دیوار در مجاورت درز انقطاع نیاز به نازک کاری داشته باشد، بدیهی است ابعاد درز انقطاع پس از نازک کاری دیوارها ملاک عمل خواهد بود. مسائل مربوط به حمل، ریختن و عمل آوری مناسب بتن رعایت شود. حتماً تا به حال به ساختمان هایی برخورد کرده اید که نمای آنها در عین سادگی شما را به خود جذب کرده است. و مشکل سنگ های آذرین معمولاً جذب آب پایین و عدم چسبندگی با بدنه ساختمان است.نمای ساختمان به دلیل قرار گرفتن در معرض شرایط جوی (باران، یخبندان، آفتاب و آلاینده ها) از اهمیت خاصی برخوردار است. 3. جذب آب بلوک هبلکس : با توجه به ابعاد متخلخل بودن بلوک هبلکس ، نم و رطوبت توسط این بلوکها منتقل نمیشود. در این نوشته می خواهیم شما را با اصل های طراحی نمای ساختمان های مسکونی و تجاری بیشتر آشنا کنیم. چیدمان و آرایش صحیح خاموت و سنجاقی ستون در کل ارتفاع ستون به ویژه در محل تقاطع تیر به ستون (مطابق بند 9-23-3-2-2-3 الی 6 از مبحث نهم مقررات ملی ساختمان - ویرایش سال 1392) صورت گیرد.

طراحی نما هتل

فواصل آرماتورهای طولی که در ارتفاع تیر جهت مقاومت در برابر پیچش طراحی می شوند (آرماتور گونه) طبق بند 9-15-8-3 مبحث نهم نباید بیش از 30 سانتیمتر از یکدیگر باشند. به دلیل بند کشی زیاد، بعد از زلزله مشاهده می شود که ترک ها عموما در این نقاط صورت گرفته است. نتیجه این مطالعات به محبوبیت اجرای نمای چوب ترمو فنلاندی و روسی در ساختمان منجر شده است. 5- کلیه مراحل احداث ساختمان باید توسط عوامل اجرایی ذیصلاح، مجرب و دارای دانش کافی انجام شود. تمهیدات لازم برای درز اجرایی در محل قطع بتن ریزی ها رعایت شود. درصورت بتن ریزی فونداسیون در دو مرحله (مثلا بدلیل وجود پاشنه خاکی) ، اصول اجرای صحیح درز محل قطع بتن از لحاظ مشخصات درز اجرایی مطابق بند 9-12-2-1 مبحث 9 مقررات ملی ساختمان رعایت گردد. لازم است شاقول بودن قالب های ستون قبل از بتن ریزی مطابق رواداری های مجاز مندرج در جدول 9-12-1 مبحث نهم کنترل شود و از پایداری قالب اطمینان حاصل گردد. در مورد میلگردهایی که تا حد پوسته شدن زنگ زده باشند باید پس از ماسه پاشی ضوابط مذکور در بند 9-10-7-3-2 از مبحث نهم را برآورده سازند تا قابل قبول تلقی شوند. زمان انتقال بتن از محل ساخت تا محل بتن ریزی (مطابق بند 9-8-2-5-1 از مبحث نهم) به 45 دقیقه محدود شو.

طراحی نما با سنگ

طبق بند 9-11-2 آرماتورهای انتظار نباید خم شوند و در عوض می توان از روش های جایگزین مانند وصله جوشی ، وصله مکانیکی و یا سایر روش های مجاز استفاده گردد. لازم است کلیه خاموت و سنجاقی ها در محل خود به روش مناسب تثبیت شوند. مطابق نقشه سازه، سنجاقی ستون و دیوارهای بتنی طوری اجرا شود که میلگرد طولی ستون یا دیوار را در برگیرند. بتن پس از اجرا به مراقبت خاصی نیاز ندارد و به همین دلیل محافظت از آن هزینهای نخواهد داشت. برای اجرای نمای کامپوزیت، نیاز به زیرسازی نما با استفاده از قوطی های فلزی است. اگر دانشجو هستی و برای انجام پروژه هات با مشکل مواجه هستی یا نیاز داری یه نفر مباحثی رو بهت آموزش بده جای درستی اومدی. انجام تعمیرات و اصلاحات نمای ساختمان به این صورت که اگر نمای ساختمان کثیف باشد باید حتما شستشو شود یا اگر سنگ نما در حال ریزش باشد. از ویژگیهای بارز و بسیار مهم این سبک از معماری، استفاده از سنگهای گران قیمتی همچون مرمر، گرانیت و تراورتن است. در ساختمان های امروزی به هر سبکی که باشند (مدرن، معاصر و سنتی) به طراحی نما ساختمان بسیار اهمیت داده می شود. این یک پارامتر اساسی برای عملکرد ساختمان است. سبک کلاسیک بیشتر دارای این خاصیت است.

 • 4- کاربرد چوب سرخ (Redwood) در خانههای چوبی لوکس
 • هزینه کمتر و صرفهجویی اقتصادی
 • سنگ تیشه ای
 • کاربری مسکونی
 • نما به عنوان معرف شرایط محیطی

آجر به علت خصوصیات تاریخی شهر، به عنوان ماده اصلی در ساخت بنا مورد استفاده قرار گرفته است و همچنین استفاده از چوب ترمووود نیز برای هماهنگی بیشتر بنا با طبیعت در ساخت به کار برده شده است. البته به این نکته نیز باید اشاره کرد که این نرم افزار به هیچ گونه رندر گرافیکی خروجی احتیاج ندارد. بسیاری از این مجموعه ها از نمای اسپایدر استفاده می کنند و از مزایای متعدد آن بهره می برند. ظاهر زیبا: یکی دیگر از مزایای نمای شیشهای اسپایدر، ظاهر بینظیر و زیبای آن است که به عنوان معماریِ مدرن دنیای امروز شناخته میشود. قیمت نمای خشک , نمای خشکه چینی , نمای خشکه , نمای خشک ساختمان , انواع نمای خشک - آجر خشک نمای آجر خشکه , آجر خشکه چینی , خشکه چینی آجر , طراحی و اجرای نما , اجرای نمای مدرن , طراحی و اجرای نمای مدرن,سرامیک خشک , اجرای نمای سرامیک خشک , نمای خشک پرسلانی , نمای خشک سرامیک , سرامیک خشک پرسلانی,سرامیک خشک چیست؟ بتن ممکن است از انواع مختلف سیمان ونیز پوزولان ها ، سر باره کوره ها ، مواد مضاف ، گوگرد ، مواد افزودنی ، پلیمر ها ، الیاف و غیره تهیه شود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۰ دی ۱۳۹۸ | ۰۱:۴۲:۴۱ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)

طراحی و اجرا نما لوکس، مدرن و کلاسیک

تنوع رنگ و جنس سنگ نیز از مواردی است که در متمایز نمودن این متریال از سایر گزینه ها نقش بسیار مهمی ایفا می کند. جذب آب بسیار پایین از شاخص ترین ویژگی های سفال تراکوتا می باشد که باعث افزایش طول عمر نما ساختمان و ثابت ماندن رنگ سفال ها می گردد .جذب آب ویژگی بسیار مهمی در مصالح نما ساختمان محسوب می گردد. در این نوشته می خواهیم شما را با اصل های طراحی نمای ساختمان های مسکونی و تجاری بیشتر آشنا کنیم. در این ساختمانها فضای خالی که برای هوا در نظر گرفته میشود به صورت پیوسته از کف پی تا سقف پشت بام ادامه مییابد و تمام بار ثقلی نما توسط پی تحمل میشود. در ساختمانهای متوسط و بلند مرتبه باید در هر طبقه از نبشیهای تکیه گاهی فولادی برای تحمل بار نمای همان طبقه استفاده شود. در سازه قابی، نبشیهای تکیه گاهی به وسیله جوش یا پیچ به تیرهای محیطی سازه متصل میشوند. در حالتی که نمای ساختمان از طریق یک سازه نگهدارنده به قطعات سازهای متصل باشد (نمای پردهای)، آزمونهای ضربه به طور مستقل روی آن انجام میشود. بنابر رویکرد استانداردها به طور معمول جدار خارجی ساختمان مورد ارزیابی در مقابل ضربه قرار میگیرد. ساده ترین ورایج ترین انواع قوسها قوس نیم دایره کامل می باشدعلت رواج آن بدین علت است که در این قوسها نیروها سریع تر وبهتر به طور عمودی به دیوارهای همال منتقل میگردنند .

قیمت اجرای اجر نما

علت طراحی این سیستم مقاومت نمای ساختمان دربرابر نیروی شدید باد در ارتفاعات بود و این روش مدرن و نوپا مورد تأیید استاندارد های جهانی و مورد توجه بسیاری از معماران سرتاسر جهان قرار گرفت. آسان می نماید.بنابراین معماران و طراحان نمای ساختمان هاباترکیب این متریال دست بازتری درایجاد زیبایی وهماهنگی خواهند داشت.لازم به ذکرمی باشد سفال تراکوتا از پایه رنگ های کرم، اُخرایی، قهوه ای و مشکی موجود می باشد . وجود پانل های کنج در صفحات سفال تراکوتا باعث راحتی رکلاژ در هنگام نصب در کنار سایر اجزاء نما ساختمان از قبیل ستون ها و پنجره و …میگردد . این شاهکار حرفه ای، نتیجه ای از ترکیب قابلیت پخت کوره ها در دمای بالا (۱۲۵۰تا۱۴۰۰درجه سلسیوس) با کشف خاک کائولن (نوعی ماده رسی) و سنگ پرسلانی (porcelain stone) بود. ۹- نمونه ای دیگر از طراحی نمای ساختمان ویلایی با متریال سنگ تراورتن را در تصویر بالا مشاهده می کنید. برای رسیدن به سختی بالا باید تغییرشکلهای پشت بندها کنترل شده و به مقدار بسیار کوچکی محدود شوند. خمش خارج از صفحه برای جلوگیری از جدایی نما از دیوار پشتیبان باید محدود شود. در اتصال نمای آجری به دیوار پشتیبان از گیرههای فولادی استفاده میشود. پشت بندهای قائم فولادی قبل از اینکه به بیشینه ظرفیت خمشی برسد، دچار تغییر شکلهای قابل توجهی میشوند.

چون اصولاً ساختمانهای ویلایی بهصورت یک طبقه ساخته میشوند. البته شما میتوانید ساختمانهای نوساز خود را بهصورت آجرنما ساخته تا هزینه کمتری به شما تحمیل شود. در صورتی که رساله با موضوعی خاصی را داشتید میتوانید با مجموعه های بالا تعویض نمایید. این ضوابط در صورتی باعث پایداری نما میشود که سازه ساختمان و دیوارهای پشتیبان نما در صورت وجود، ضوابط سازهای استاندارد ۲۸۰۰ با توجه به اهمیت ساختمان را تامین نمایند. در صورتی که بخش زیادی از شاسی کشی نماهای سنگی و سیمانی بوسیله پروفیل های نبشی و میلگرد با روکش های رابیتس اجرا می گردد. نمای کامپوزیت- ورق های کامپوزیت مناسب نماهای ساده هستند سبک و مقاومند و براحتی مونتاژ می شوند نگهداری آنها ساده است دیرتر دچار فرسایش می شوند و تعمیرات آنها به سهولت امکان پذیر است. چنانکه امروزه با وجود برخی سیاست های سخت گرانه در شهرها شاهد شگل گیری نماهای با عنوان نمای رومی هستیم که به سرعت در حال فزونی است. مجموعه نماهای شاختمانی و نماهای ردیفی ساختمان ها در کنار معابر و گذرها در شهرها اجزای تشکیل دهنده منظر شهری است. کلیه پایان نامه ها و ضوابط و مطالعات کامل مجموعه های زیر موجود می باشد. مثل این مجموعه ی به هم پیوسته ی پنج تایی از گلدان های مدرن از آهن گالوانیزه. همانند نبشیهای تکیه گاهی در تیرهای نعل درگاهی نیز باید حفره های زه کشی تعبیه شود.

 • 4- کاهش میزان اتلاف انرژی
 • نسبتا عایق میباشند
 • نسبت حجم به وزن کم
 • تشخص جداره های جانبی و پیوند آنها به دیگر بخش های نما
 • استفاده از قالب های نو و سالم
 • نمای رومی

در سازههایی که دارای تیرهای محیطی عمیق هستند، میتوان در قسمت فوقانی پنجره، از نبشیهای تکیه گاهی به جای نبشیهای نعل درگاهی استفاده نمود. در نماهای آجری از نبشیهای فولادی به عنوان تیرهای نعل درگاهی استفاده میشود. این روش، معمولاً در نماهای آجری دارای پنجرههای پیوسته به کار میرود. همچنین موسسه آکادمیکال در زمینه های ذیل آماده ارایه خدمات به شما عزیزان می باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما تماس بگیرید. در ساختمانها با دیوار پشتیبان، بلوک سیمانی به دلیل وجود تماس جداره بیرونی دیوار با آب و هوا، دیوار باید از مقاومت خوبی در برابر نفوذ این عوامل برخوردار باشد. نیز با شماره پایین تماس حاصل فرمایید. به علاوه معمولاً اتصالات به کار رفته در درون درزه های ملات جا داده میشوند و اگر جنس آنها از فولاد ضد زنگ باشد احتمال خوردگی آنها بسیار پایین است. این نبشیها نیز به سازه متصل شده و توسط آن پشتیبانی میشوند. پوششهای محافظ در برابر شرایط جوی باید توسط اتصال دهندههای مناسب از جنس آلومینیوم، مس، یا فولاد با پوشش روی یا سایر مصالح مقاوم در برابر خوردگی به پشت بندها متصل شوند. اتصالات سیستم Kail، در حقیقت اتصالات مکانیکی مخفی بدون نیاز به چسب هستند که برای پوشش دادن نما به وسیله انواع مصالح گوناگون به وجود آمده اند. ابعاد دیوار، ارتفاع، طول و مساحت نماهای چسبیده به جز در مواردی که نیاز به کنترل تنشهای بین نما و دیوار پشتیبان آن است دارای محدودیت نیستند. اگر یک روز صبح که از منزل به سمت محل کار خود در حرکت هستید به نماهای ساختمانی نگاهی بیندازید متوجه فاجعه نارسایی اجرایی نماهای ساختمانی در کشورمان میشوید.

طراحی نمای ساختمان 3d Max

با توجه به درخواست روز افزون طراحی نما رومی در میان سازندگان ساختمانی، شناخت اصول طراحی نما رومی حائز اهمیت می نماید. ۲- به منظور دستیابی به یک نمای مطلوب، جنس و رنگ سنگ مصرفی از اهمیت بسزایی برخوردار است و موارد زیر در طرح نما لحاظ گردد . در نصب نمای خشک سنگ ، که به عنوان سیستم مکانیکی اجرای نما نیز عنوان می شود ، از پیچ و مهره فلزی جاسازی شده برای هدف اتصال سنگ به نما استفاده می شود. هدف نشریه شماره ۷۱۴ طراحی و ارائه ضوابط اجرایی نماها تحت اثر بارهای لرزهای، باد، ضربه و سایر عوامل محیطی و ارائه راهکارهای مناسب برای مهار آنها است. از طرفی سوراخهای زه کش زمانی عملکرد خوبی دارند که در اثر ریزش ملات بر روی آنها مسدود نشوند. بدین منظور باید قطعات، اجزاء و اتصالات نما توانایی تحمل بارها و جابجاییهای نسبی وارد بر آن را تحت اثر عوامل مختلف داشته و پایداری خود را حفظ نمایند. با توجه به ضوابط ارائه شده در این دستورالعمل، لازم است اجزای نما بسته به نیاز، در مقابل بارهای وارده ناشی از فشار و مکش باد و نیروها و جابجاییهای زلزله و بارهای ناشی از ضربه مهار شوند. همچنین تغییر مکانها و جابجاییهای نسبی سازه نیز باید در محدوده تامین ضوابط سازهای استاندارد ۲۸۰۰ باشد.

طراحی نما ساختمان یک طبقه

اگر هر نوع سؤالی در مورد مکان و بهترین راههای استفاده از اجرای نمای بتنی - https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C_%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86 - دارید ، می توانید با ما در سایت اینترنتی ما تماس بگیرید.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۰ دی ۱۳۹۸ | ۱۲:۴۹:۲۰ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)

خرید و فروش اجرای نمای لوور - فروش متریال واجرا ی نمای ساختمان

می توان جهت جلب توجه کمتر، قسمت های نمایان بست ها را همرنگ سطح رویه، رنگ کرد. بازدید کنندگان و مشتریان توجه ویژه ای به طراحی و نمای یک ساختمان و نورپردازی آن در شب نیز دارند. نحوه چینش آجرها در نمای اصلی این ساختمان اداری باعث شده این بنا از محیط اطراف متمایز گردد و در عین حال همچنان ارتباط خود را با طرح اصلی حفظ نماید (یک انبار آجری تیره و غیر شفاف). ولی از این مطلب نیز غافل نشوید که طراحی نما در ساختمان های اداری می بایست با متریال های با کیفیت تر اجرا شوند. جایی که اختلاف زیادی بین طراحی نما و اجرای نما وجود دارد. امیدواریم این مجموعه زیبا منبع الهام و ایده باشد برای کسانی که، قصد طراحی و اجرای نمای ساختمان دو طبقه دارند و یا مایل به بروز رسانی نمای ساختمان قدیمی خود می باشند. شرکت ما راهنمایی برای تزئین و طراحی و منبع ضروری برای هرکسی است که میخواهد زندگی زیباتر را ایجاد کند. به عنوان مثال در بخش سنگ کاری نما و قسمت هایی که با سنگ طراحی شده است، از سنگ کاران ماهر استفاده اجرای نمای رومی با سنگ - fa.wikipedia.org - کنید. طراحی نما برای ساختمان یکی از مهمترین بخش ها می باشد زیرا که نما سازی به ساختمان جلوه و شخصیت و در عین حال استحکام می بخشد . اما در عین حال بر اساس ترکیبی از اجزا مختلف بر حسب عملکرد، ابعاد و مصالحشان شخصیت خاص خود را دارد. در طراحی نماهای تجاری و صنعتی مزایای این نما بر معایب آن پیشی میگیرد ومناسب این نوع نماها می باشد.

جزئیات اجرای نما اجری

 

از اوایل سال ۱۳۹۴ تایید طراحی نما در شهرداری به زمان گرفتن جواز ساخت منتقل شد. سال گذشته معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران از تهیه پیشنویس ضوابط عام نمای ساختمان خبر داد. دفتر مهندسی سلیکادر سال ۱۳۸۷ تاسیس شده و در طی این سالها توانسته با اجرای ده ها پروژه ی موفق به یکی از بهترین نماکاران کامپوزیت تبدیل شده و موفقیت روزافزونی در این زمینه کسب نماید. در سال های اخیر بخصوص ۵ سال اخیر ،دوباره نمای رومی در ساختمان ها احیا شد. هر چند داشتن یک نقشه خوب بنیاد هر ساختمانی هست اما آنچه ساختمان شما را در چشم همگان بی نظیر نشان می دهد نمای آن است. طرح برجسته با یک رنگ ویژه در پشت اجاق گاز، باعث جلب توجه بسیار و زیبایی فضا می شوند. باید توجه داشت نمایی که برای ساختمان مورد نظر در نظر گرفته می شود با کاربری آن ساختمان سنخیت کامل داشته باشد . سرامیک هایی که در آنها میزان جذب آب پایین تر از یک درصد باشد به عنوان سرامیک های فول بادی شناخته می شوند. شما می توانید از یک درجه رنگی در سنگ مورد نظر استفاده کنید که این کار به جلوه بصری ساختمان شما ضربه خواهد زد.

 • از ورود آفتاب مستقیم نیز جلوگیری می کند
 • هر توان ۳۰ هزار تومان
 • 3D interior - Ground floor 05min 36seg
 • ساخت اثر هنری
 • بتن باید به صورت یکدست و بدون ترک اجرا شود،
 • تجهیز آشپزخانه و سرویس حمام و توالت در داخل کانکس

با استفاده از کاشی های ریز و کوچک که رنگ متضاد از کابینت ها و دیوارها دارند، می توایند از بالا تا پایین دیوار پشت اجاق گاز را سرامیک یا کاشی کاری کنید. با استفاده از موزائیک های کوچک و خوشرنگ می توانید دیوار پشت گاز را به یک تابلوی نقاشی زیبا تبدیل کنید. با یک طراحی اصولی و صحیح و به کارگیری درست تجهیزات، نمای ساختمان زییایی نمای بنا دو چندان می شود. اصولی که یک طراح در طراحی داخلی و دکوراتیو از آن استفاده می کند به قرار زیر است. طراحی نما به صورت اصولی سبب می شود ساختمان ضمن داشتن تفاوت نسبت به ساختمان های کناری به نوعی با آن ها هماهنگ باشد، اما به صورت کلی باید از ساختمان های دیگر شاخص تر و جذاب تر باشد. به همین منظور ما در مقالات سعی بر این داریم که انواع طراحی نما را برای شما عزیزان شرح دهیم . سعی کنید از بهترین و مجرب ترین اکیپ های اجرای نما در منطقه استفاده کنید. این تفاوت بیشتر در بخش اجرای نما پیش می آید. توجه داشته باشید که نورپردازی نما نباید به صورت خیره کننده انجام شود و علاوه بر این نورپردازی باید بر طراحی نما تاکید بیشتری داشته باشد و خود نما بیشتر از نورپردازی به چشم آید.

امروزه از آجرهای نسوز که دارای کیفیت و دوام قابل قبولی است در نما استفاده می شود. امروزه نمای ساختمان همچون معماری داخلی آن بسیار مهم شده است و بسیاری از مردم، مهندسین و معماران به دنبال جدیدترین و شیک ترین طرح ها برای نمای ساختمان ها می باشند. شرکت معماری و دکوراسیون داخلی هیرادانا دارای تخصص کافی در زمینه طراحی نمای ساختمان لاکچری می باشد. در واقع این مراحلی است که شما می بایست برای اجرای نما در ساختمان خود آنها را پشت سر بگذارید. یعنی اول خود نما به چشم بیاید و در مرحله بعدی نورپردازی آن. با اندکی تدبیر در چیدمان و حتی طراحی دکوراسین داخل خانه میتوان سادگی گذشته را که این روزها بیشتر در زندگیهای روستایی به چشم میآید به خانه برگردانید. طراحی نما رومی در رویت چیدمان زیبا و خاص آجر در نمای این پروژه یادآور تار و پود پارچه است و بافتی پارچه ای شکل را به نما داده که با کاربری های واقع در خیابان اینسادونگ مطابقت دارد. تکنولوژی این روزها به سمتی پیش رفته که چوب را قادر به مقاومت در برابر شرایط جوی گوناگون می سازد و از این رو نگرانی های سابق جهت استفاده از چوب در طراحی نما تا حدود زیادی رفع شده است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۰ دی ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۹:۲۵ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)

طراحی نما کلاسیک (نما رومی) با ابعاد و اندازه اجرایی در نرم افزار راینو

توجه: در روش اجرای مینرال پاششی سطح کار زبرتر از روش اجرای مینرال ماله ایی می باشد زمان خشک شدن نهایی 24 ساعت می باشد. زمان خشک شدن نهایی با توجه به شرایط آب و هوایی1 الی 2 شبانه روز می باشد. نمای خشک سنگ ، تکنیکی مدرن است که با حذف ملات به کار گرفته شده در نصب تر ، موجب دوام بیشتر سنگ های مورد استفاده در نما شده است. در این باره ضوابط و مقرراتی باید اجرا شود که در زیر تعدادی از آن ها را خواهیم گفت. با وجود محدودیت هایم از یک سو و تمایل به انتقال پیام معماری ام به اهالی جیحون از سوی دیگر، تصمیم گرفتم که پیش از همه بر نمای خارجی بنا متمرکز شوم. قبل از اجرا نمای آجری سطح خارجی دیوار پشتیبانی بلوک سیمان، با استفاده از یک ماده خاص کاهش دهنده خرابی، در برابر هوا و آب پوشیده خواهد شد. در این صورت کافی است شرایط اقلیمی، آب و هوایی و خط نماهای منطقه ای را برای ویلا در نظر داشته باشید. در گذشته نمونه های بسیار زیادی از ترکیب ویژگی های سبک های مدرن و صنعتی را در خط معمار مورد بررسی قرار داده ایم. الزامات ایجاد هماهنگی بین شکل سقف ساختمان به لحاظ خط آسمان نما با بناهای مجاور ضروری می باشد.  • قابلیت شستشو با آب  • کاهش اتلاف انرژی  • هزینه پایین  • ایجاد کنتراست در آشپزخانه
یکی از راه هایی که می توانید برای بهتر شدن نمای ساختمان خود انجام دهید این است که از گروه ها و شرکت های تخصصی طراحی نما مشورت بگیرید. آن چه که در این جا به بیان آن خواهیم پرداخت، شرایط و ضوابط طراحی نمای ساختمان در اصفهان می باشد. همه آجرها در کشور کره جنوبی تولید شده و به تایوان حمل شدند. از این رو شرکت های تولید کننده آجر با وارد کردن تکنولوژی روز جهان در صنعت ساخت آجر توانستند طرح های بسیار متنوعی را به این متریال مهم و ارزشمند هدیه دهند. تمامی اجناس مصرفی در نمای شیشه ای، توسط شرکت رامادر تولید و یا به صورت مستقیم وارد می گردد و از این رو شما بدون واسطه با تولیدکننده و وارد کننده مواد اولیه همکاری می کنید. درواقع استفاده از نماهای سنگی و آجری کاملاً وقت بر بوده به همین دلیل سرعت اجرای بالای مونولیت این مشکل را حل کرده و ازلحاظ صرفه جویی در زمان و هزینه بسیار مناسب می باشد. در ساختمان هایی که دارای دیوار پشتیبانی هستند، بلوک سیمانی به دلیل تماس جداره بیرونی دیوار ها با هوا و آب، دیوار بایستی از مقاومت بالابی در برابر نفوذ عوامل ذکر شده برخوردار باشد. مساله این است. طی روند ساخت و ساز با کارگران کمی سروکار داشتم که ایده ای در خصوص صنعت ساختمان سازی و استاندارد های آن نداشته باشند.

اجرای نمای مدرن

حال با توجه به تنوع در طرح و رنگ و اندازه هایی که امروز آجر دارد دست شما باز است تا بتوانید نمای ساختمان خود را به صورت تمام آجر کار کنید. و با تنوع زیادی که در انتخاب بخش های مختلف ان وجود دارد با آزادی بسیاری در دست طراحان قرار میگیرد تا به این ترتیب یک نمای معمارانه و دلچسب در اختیار داشته باشیم . در مورد طراحی نمای بناهای بلندمرتبه هنوز ضابطه مشخصی تدوین نشده ولی معیارهایی در دست تهیه قرار دارد که بر اساس آن معیارها طرحها ارزیابی شوند. این نوع اتصالات بیش تر در ساختمان هایی به کار می روند که ارتفاع کمی داشته و قاب سبک چوبی و همچنین در مناطقی با خطر زلزله و باد پایین تری کاربردی می باشد. همچنین باید از کار کردن در هنگام وزش شدید باد و یا در هنگام یخبندان خودداری کرد. بدون محدودیت در توان، جایگاه نمایش را انتخاب کنید. در این نقشه ها، مدول بندی و وزن شیشه و فریم آلومینیومی وارد بر ساختمان محاسبه و نوع پروفیل فلزی که زیرسازی اصلی شاسی کشی را تشکیل می دهد محاسبه می گردد. در نماهای فریم لس شیشه ای، قابهای آلومینیومی نگهدارنده شیشه (شیشه ها می توانند تکجداره و یا دوجداره باشند) بر روی یک فریم فولادی که از پروفیل هایی با سایزهای متفاوت ساخته شده نصب و فیکس می گردند.

قیمت اجرای نمای کامپوزیت در کیش

این تعهد به این معنا است که شما موظف هستید تا در مدت یکماه طرح نمای ساختمان خود را به شهرداری اجرای مینرال نما ارائه کنید. شیشه رنگی دو جداره از ترکیب دو لایه شیشه و یک لایه جدا کننده آلومینیوم(اسپیسر)که با رطوبت گیر (سلیکاژل) پر شده است ساخته می شود. معمولا زیر سازی آلومینیوم در این روش مرسوم نمی باشد . دو صفحه آلومینیوم روکش شده هسته مرکزی پلیاتیلنی آن را پوشاندهاند. از حرکت دیوار ها در راستای عمود بر صفحه دیوار جلوگیری خواهد کرد. یکی از مهمترین ویژگی های ساختمان های مدرن، ظاهر و نماهای اصلی آن ها در خیابان ها و معابر شهری می باشد. هر چه بتوانید طراحی نما را متناسب تر با کاربری ساختمان خود و ساختمان های مجاور در گذرتان انتخاب نمایید موفق تر خواهید اجرای نمای بتنی بود. این شیوه شبیه به چیدن قطعات یک پازل ساده در کنار هم است که برای مشخص شدن موقعیت هر قطعه، برای آن کدی در نظر گرفته شده است. نمای ساختمان نمای هر ساختمان در شکلدهی به مجموعه شهری که در آن حضور دارد، موثر است. دارای تنوع زیاد در رنگ و جنس می باشد . همین استقبال زیاد بوده که باعث شده در کلان شهر هایی مثل تهران ، شاهد رشد بی سابقه نمای رومی با طرح ها و مدل های مختلف باشیم. پنجره ها ، درز ها ، برآمدگی ها و نقاط کور ساختمان بایستی با دقت و تمرکز زیاد آب بندی شود. در این روش از آجر های مخصوص نماکاری ساختمان استفاده می شود که در این روش برای اتصال آجرها به یکدیگر بجای ملات از تجهیزات فلزی بنام ریل استفاده می شود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۰ دی ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۵:۰۳ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)

طراحی نما - شرکت طراحی نمای ساختمان

اتلاف انرژی: استفاده از پنجرههای بزرگ و سقفهای بلند در معماری رومی معمولاً با آبوهوای بخش زیادی از کشور سازگاری ندارد. شیدر دوکی آلومینیومی، با توجه به قابلیت نصب در زوایای مختلف، کمک شایانی در مبحث اتلاف انرژی در کنار زیبایی بخشیدن به نمای ساختمان نموده است. از این رو بایستی اجرای نمای سرامیک خشک که کاری کاملا تخصصی است، توسط افراد متخصص انجام شود. در شرایط آب و هوایی مرطوب رطوبتپذیری ترموود تا 40 درصد پایینتر از چوبهای معمولی است.. چوبهای سخت لزوماً همیشه محکمتر و مقاومتر از چوبهای نرم نیستند. چوب سخت: عموماً چوبهای سخت به خوبی و به آرامی میسوزند و ذغالهای بادوامی را به جا میگذارند. این روش دارای دو بخش زیرسازی آهنی و آلومینیومی می باشد که باعث می شود در مقابل بارهای جانبی مانند زلزله عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. مهندسان معمار که در زمینه طراحی نمای ساختمان تخصص کافی داشته باشند، می توانند روز به روز در این عرصه پیشرفت کنند و به جایگاه خوبی برسند. سرامیک پرسلان رشته ی گسترده ای است از شیمی سیلیکات ، که در نیم سده گذشته به ویژه پس از جنگ جهانی دوم ، بر پایه دانش شیمی و پختن ، استوار شده و پیشرفت می کند.

این درختها برگهای سوزنی دارند.

روایتهای قدیمی حاکی از آن هستند که حتی واکینیگهای باستان میدانستند هنگام ساختن نرده دفاعی برای استحکام بیشتر، وجه سوخته چوب استحکام بیشتری نسبت به دیگر وجوه دارد. این مقاومت بیشتر باعث می شود تا نمای اجرای شده یا حتی تابلویی که با این چوب درست شده است بتواند برای سال های متوالی کارایی بالایی از خود نشان دهد. این نوع کیفیت را می توان در جنگل های سوئد و فنلاند یافت. از این رو باید چوبی را برای فرایند ترمووود کردن انتخاب کرد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد. ترمو با چوب نرم: در این نوع ترمو از درختان سوزنی برگ مانند کاج استفاده می شود که در نمای ساختمان ها و دیوارهای عمود کاربرد دارد. این درختها برگهای سوزنی دارند. اختلافات ناشی از این قرارداد ابتدا از طریق سازش بین طرفین و در صورت عدم سازش، با مراجعه به مرجع داوری حل و فصل خواهد شد. اجرای نمای لوور با اتصال به سازه ای به نام خورشیدی که دارای دندانه ها می باشد و کلیت قرارگیری لوورهای آلومینیومی را از زاویه صفر درجه با افزایش تا ۵/۶۷ درجه امکان پذیر می سازند. از طراح یا تیم طراحی بخواهید تا درجه بندی کیفی متریال های مورد نظر را نیز به شما بدهند.

طراحی نما شیراز

اگر بخواهید می توانید از ستون های نیم تنه برای احجام بالایی نماهای مدرن ساده یا نماهای مدرن مکعبی نیز استفاده نمایید. پانل سرامیک پرسلانی ، سرامیک هایی با ضخامت کم هستند که از رس، سیلیس، حلال، مواد رنگی و دیگر مواد ساخته شده و معمولا در کف، دیوار و نماها به کار می رود. با کم بودن کاه در خمیر، ماده کاهگل ترک بر می دارد. اگر ارتفاع این بازشوهایکسان نباشد می توان از ضرایب مشترک و یا رنگهای یکسان استفاده نمود. نما در واقع بستر کالبدی شکل دهنده به تصویر ذهنی شهروندان از محیطی است که در آن قرار گرفته اند و از این جهت حائز اهمیت است. برخلاف ورق های مسطح آلومینیومی، هسته باعث می شود کامپوزیت آلومینیومی در محل مدنظر به شکل صاف و مسطح قرارگیرد و همین ویژگی موجب میشود محصول نهایی، صیقلی و جلاداده به نظر رسد. End cap نوع دیگری از دیتایل نصب جهت اتصال از چپ و راست در ساپورت های خاص و همچنین بتن انتهایی لوور های آلومینیومی کاربرد دارد. در سیستم های نصب کرتین وال Full Frame Less هیچ کدام از درپوش ها از روی نما دیده نخواهد شد و شیشه ها در نزدیکترین حالت ممکن پروفیل به یکدیگر نصب و اجرا میشوند. بلوک های شیشه ای خالص با جرم در واحد مساحت بالایی که دارد عاملی مؤثر در جلوگیری از عبور سرو صدا بوده و در عین حال قادر است تصویری واضح و شفاف از مناظر شهر را نمایش دهد.

 1. 2- حیطه نرم افزاری
 2. اتصالات سازههای فلزی پیچ و مهرهای
 3. 6-2-پوشش نهایی داخلی
 4. 1 ماه و 24 روز پیش
 5. تراس و بالکن
 6. پوشش درونی ساختمان ها
 7. دارای شفافیت بسیار زیاد
 8. از آجر مناسب و با کیفیت و استاندارد استفاده شده باشد

به گونهای که با کمک چراغ دفنی LED تمام زوایای طراحی شده در نمای ساختمان در هالهای از نور و روشنایی به نمایش گذاشته میشوند. از جمله از این نوع نما در طراحی دکوراسیون داخلی، کف و کف پوش، آلاچیق، لوور، پله و نرده، دیوارپوش، درب و پنجره، استخر و سونا، فضای باز ویلا و پارک، قرنیز و روف گاردن استفاده می شود. از جمله این عوامل مواردی مانند ضخامت پروفیل، تراکم ترمووود، برند معتبر، نوع چوب مورد استفاده در نمای ساختمان، رنگ، ابعاد، کیفیت و سایر موارد دیگر را در بر می گیرد. در این آموزش تمام مراحل از جمله : مدل سازی، چیدمان صحنه، ساخت متریال های صحنه، نور پردازی در شب، رندرینگ نهایی صحنه با Vray و هم چنین آموزش کامل پست پروداکشن نهایی صحنه در فتوشاپ جای داده شده است. یکی از مهم ترین ویژگی های چوب ترمو را می توان مقاومت بیشتر و 50 درصدی آن نسبت به چوب های معمولی در اجرای نمای چوبی دانست. منقاری که نگهدارنده قطعه اصلی می باشد که با دندانه های موجود در قسمت انتهایی از یک سمت به خورشیدی و از سوی دیگر به قطعه اصلی متصل می شود. نماهای چوبی از زیباترین و شیک ترین نماهای ساختمان و محیط های اداری و خانگی هستند که می توانند در زیباسازی دکوراسیون محیطی بسیار تاثیرگذار باشند.

اجرای نما چوب

اگر در مورد مکان و نحوه استفاده از هزینه ی طراحی نما سؤالی دارید ، می توانید در وب سایت با ما تماس بگیرید.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۰ دی ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۸:۱۹ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)

طراحی مدرن ترین نما ایران برای ساختمان شما با یک تماس

برای اینبار مجموعه ای کامل از فایل های سه بعدی نماهای رومی رو برای شما عزیزان آماده کرده ایم. همواره نمای ساختمان عضو مؤثر بنای کامل شده بوده و بهنوعی شناسنامه بنا محسوب میشود؛ چراکه این بخش از ساختمان همواره جلوی چشم شهروندان و عابران بوده و بهنوعی نشاندهنده هویت و سبک معماری است. ساخت حوضچه جمع آوری آب، ایزولاسیون، لوله کشی و تمهیدات شستشو و دفع آب دقیقا می بایست اجرا شود و تنها فرق آن استفاده از سنگ های شکسته کوهی در پوسته خارجی آن است . استفاده از آجر برای نمای ساختمان خیال شما را برای چندین سال راحت میکند. پس با خیال راحت این بسته را خریداری نمایید. سپس از داخل نرم افزار فایلهای دانلود شده را انتخاب و در بالای نرم افزار بر روی Repair کلیک کرده و مسیری را برای دخیره مجدد انتخاب نمایید . نصب آجرها توسط میلگرد، چسب آجر و آهنکشی از پشت انجام شده تا از روی نما فقط آجر دیده شود. آموزش طراحی نما و محوطه با chief architect x6 به صورت کاملا تصویری و به زبان فارسی به صورت کاملا عملی و انجام پروژه همراه با فایلهای پروژه های انجام شده. تصویری که بیشتر ما از ویلاها و خانههای لوکس و باشکوه داریم معمولاً فضاهایی بسیار روشن و پرنور است.

طراحی نمای ساختمان های بزرگ

 

طراحی نمای تجاری، به مراتب سخت تر از طراحی نمای مسکونی و اداری است چون تعداد افرادی که در ساختمان­ های تجاری رفت و آمد می کنند، بسیار بیشتر است. پیش از مونتاژ کردن تایل های سرامیک بر روی رانرهای آلومینیومی، ابتدا می بایست پشت آن را برای نصب مقاطع V شکل الومینیومی که به نوعی نقش هوک را بازی می کنند، آماده نمود. بنای اصلی نمای کرتین وال از لامل و شاسی تشکیل شده است، سپس شیشه بر روی آن ها قرار می گیرد. برای بهتر نمایش دادن ایده ها، سریعتر انجام شدن پروژه ها و در نتیجه رسیدن به نتایج بهتر و کاراتر، از شیوه ها و نرم افزارهای طراحی و مدلسازی سه بعدی استفاده می کنند. طراحان حرفهای سعی میکنند طراحی نما ویلایی را بر اساس محلی که ویلا در آن قرار میگیرد انجام دهند به این صورت که طراحی فرم نما تابع خط آسمان و ناهمواریهای مجاور ویلا خواهد بود. این نوع نما به صورت خط های موازی و دارای هارمونی هندسی طراحی می شود. این مکان دارای بیش از 136 محل پارکینگ زمین، 449 فضای پارکینگ زیرزمینی و پارکینگ دوچرخه است. همدان دارای فضای شهری فعالی می باشد که توسط میادینش و یک محور مهم شمالی-جنوبی که آنها را به هم وصل می کند، مشخص می شود.

ضوابط اجرای نما

 

نرم افزار علاوه بر تزیین فضای خارجی به تزیین فضای داخلی منازل هم اشاره کرد . 1- نرم افزار را نصب کنید. از جهتی زودتر کار پیدا کنید. استخدام آنلاین متخصصین طراحی و اجرای نما از طریق کارگشا چه مزیتی دارد؟ شرکت دکوبوم با همکاری متخصصان در حوزه ی طراحی نما میتواند در این مسیر همراه شما باشد. و شما در همان ابتدا باید طرح مورد نظر خود را آماده و به شهرداری ارائه دهید. نگران نباشید، سیتاک از ابتدا تا دریافت تایید شهرداری در کنار شماست. حتی شهرداری اکثر شهرها و مناطق کشور از مهندسین و کارفرماهای ساختمانی سه بعدی طراحی نمای ساختمانی را درخواست میکنند تا پروانه ساخت را صادر نمایند . جزیره کیش نمونه بارز این مثال است که سخت گیری های موجود باعث شده نماهای ساختمانی بسیار زیبایی در سطح این جزیره بوجود آید. فایل PDF ضوابط و مقررات شهرسازی و قراردادها به همراه عکس هایی به عنوان نمونه های موفق طراحی نما را دریافت خواهید کرد. جهت دریافت فایل کامل سرفصل های دوره به همراه میزان زمان مربوط به آن اینجا کلیک کنید. تو این دوره آموزشی قصد دارم قدم به قدم یک نمای کلاسیک معروف و پر از جزئیات را از صفر شروع به مدل سازی، متریال دهی، نور پردازی شب، پست پرو داکشن کامل و در نهایت رندرش را انجام دهم. پروژه کامل طراحی مهد کودک پروژه ای فوق العاده برای کرکسیون های کلاسی می باشد زیرا به صورت مرحله به مرحله و شامل کانسپت معماری ، تمامی پلان های معماری ، نماها ، برش ها ، پوستر و 3D است.  • 1- محیط CAD  • 4- بهره وری از انژی خورشیدی  • کارفرما پروژه : Garvest & Vox Group  • کاشی های شیشه ای  • تعویض آسان شیشه

 این مجموعه شامل دو بخش می باشد. آموزش این مجموعه طوری انجما شده که کلیه کسانی که از اتوکد و مکس 2008 تا 2014 کار میکنند براحتی میتوانند قسمت های مختلف پروژه را مشاهده کنند. آیا ترفندهای مختلف ورود به این حرفه و گرفتن کار را می دانید؟ آیا میدانید در نرم افزارهای ذکر شده میانبرهایی وجود دارد که سرعت کار شما را 3 برابر می کند؟ با استفاده از ابزارهای ساخت و ساز و تهیه پیش نویس قدرتمند این نرم افزار می توانید به سرعت طرح های ساختمانی استاندارداردی را ایجاد کنید. ۱- با استفاده از بست های پین دار که در این روش ضخامت سنگ های مورد استفاده حداقل ۲٫۵ سانتیمتر میباشد . روش های پرداخت شهریه دوره های آموزشی مجتمع آموزشی امیرکبیر چگونه می باشد ؟ همچنین 2 جلسه رفع اشکال به صورت آنلاین یا حضوری جزء جلسات این دوره است تا بتوانید اشکالات و سوالات خود را مطرح کرده و سریع تر به نتیجه برسید. نمای مینرال افق گستر نیز یکی از گزینه های جدید و عالی برای معماران و انبوه سازان و مهندسین داخلی و خارجی کشور است که در مقایسه با سایر نماهای ساختمانی، مزیتهای قابل توجهی دارد. در طراحی و اجرای نمای مسکونی، باید به این مسئله توجه داشت که نما نباید به گونه ای باشد که تضاد زیادی با سایر ساختمان­ها ایجاد کند. طبعاً تماشای محیط افراد از درون ساختمانی که نمای شیشه ای دارد بسیار متفاوت با زمانی خواهد بود که از این نوع نما در ساخت ساختمان استفاده نشده باشد.

طراحی نما کلاسیک و مدرن

 

در صورتیکه تقسیم بندی ورقها بسیار خرد باشد که منجر به زیرسازی بیشتر از حد معمول گردد، عدد تهیه مصالح نیز بیشتر میگردد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید با ما در تماس باشید. این یعنی اینکه می تونی مطمئن باشی که پیشنهادات خوبی برای نیازت دریافت می کنی. با وجود اینکه ترمووود هیچ ماده شیمیایی در بافت خود ندارد، اما توصیه می شود که هنگام برشکاری و کار با چوب از ماسک ضد گرد و غبار برای جلوگیری از آسیب های احتمالی، استفاده شود. اینکه متریال مورد نظر شما چقدر با دیگر نماها در گذر ملک شما هماهنگی و سنخیت داشته باشد. استقاده از مناظر طبیعی یکی از ویژگی هایی است که معماران برای زیبا جلوه دادن نماها از آن ها استفاده میکنند . طراحی این نماها دردسرهای خاص خود را دارد. محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. بعد از اتمام نصب محتوای پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپی کنید . شما در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت که در طراحی نمای خارجی ساختمان چگونه مدل سازی و نورپردازی کرده و متریال و تکستچر را اضافه کنید. در این بخش از مجموعه آموزشی سایت معمارآپ به علت ضرورت یادگیری بیشتر معماران در زمینه نمای بیرونی ساختمان، به آموزش طراحی نمای بیرونی ساختمان در اسکچاپ اختصاص داده شده است.

طراحی نما شهرداری

 

اگر شما این اطلاعات را تحسین می کنید و مطمئناً می خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با اجرای نمای شیشه ای ساختمان (منبع من) مهربانی دریافت کنید صفحه وب ما.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۰ دی ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۳:۲۶ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)

الزامات طراحی و اجرای نمای آجری

دارای الیاف گیاهی همچون سلولوز. دارای الیاف گیاهی همچون سلولز. بهاره آروین در ادامه افزود: هر گونه کمیتهای که سلیقهای تصمیم گیری کند دارای امضای طلایی میشود و این مفسده زا است، ضمن اینکه تجربه کمیتهها خوب نبوده است. عایق حرارتی به طور مستقل با اتصال مکانیکی یا چسب به زیر کار محکم میشود. علاوه بر شرایط عمومی مقررات و ضوابط طراحی نما سیاستهای شهردار ی هر منطقه منجر به نگارش ضوابط اختصاصی هر منطقه شده است که با اطلاع از سایت و کارشناسان مربوطه میتوان به آنها دسترسی پیدا کرد . ضوابط کلی و قوانین به دو دسته تقسیم می شوند ضوابط و شرایط عمومی طراحی نما در تهران ،ضوابط اختصاصی هر منطقه که جداگانه به مالکین و طراحان ابلاغ می شود . یک تصور کلی این است که اگر کسی حد نصاب بصری را در نظر بگیرد ٬ رابطه ی مطلوب را به وجود آورده است. در ادامه چند روش نصب به همراه نکات کلی که در هنگام نصب می بایست مدنظر قرار گیرد دراختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. معماران می بایست در ابتدا ساختمان های موجود در سطح آن منطقه را بررسی کرده و با توجه به دستاوردهای خود، دست به خلق شاهکارهای آجری مورد نظرشان بزنند. ۵-حفظ تنها ۲ یا ۳ ضلع از بنای موجود و تخریب باقی مانده ی بنا و ساخت یک ساختمان کاملًا جدید در پشت دیوارهای نمای باقی مانده. میتوانید نمای ساختمان را خیلی سریع و راحت ترمیم و بازسازی کنید؛ نگران هزینه ترمیم نمای ساختمان نباشید؛ با استفاده از این روش در صورت خرابی بخشی از نما به راحتی میتوانید آن قسمت را باز و تعویض نمایید.

فایبر سمنت حتی ضد آب است.

۲-حفظ کل پوشش بیرونی و بازسازی داخل بنا همراه با تغییرات جزئی. ۳-حفظ کل پوشش بیرونی ٬ همراه با تغییرات عمده در داخل بنا. ۱-حفظ کل ساختار بنای موجود: در این روش تجدید رنگ آمیزی؛ نوسازی سرویس و اقداماتی از این دست انجام می گیرد. حفاظت گرایان به حفظ کل بنای تاریخی معتقدند و تغییراتی را به عنوان یک واقعیت ٬ به منظور فعال کردن مجدد آن ها می پذیرند. برای حفاظت از نمای های آجر باید همیشه از رزین کاری سنگ نما استفاده گردد. اجرای بایرامیکس را همیشه از بالاترین بخش محل اجرا آغاز نمایید. همانطوری که بیان کردیم روش های اجرای نما با یکدیگر بسیار متفاوت می باشد و شما می توانید هر یک را که مایل باشید را برای ساختمان خود انتخاب کنید. در انتخاب پانل سیمانی باید دقت لازمه را به وجود این مهم داشت که فایبر سمنت برد تهیه گردد. سمنت برد طرح چوب گزینه ایده آل جهت استفاده در نمای ساختمان و ویلا به عنوان نمای چوب می باشد. فایبر سمنت حتی ضد آب است. پانل سیمانی حتی ضد آب است. البته که برخی دیگر از تو همچون سطوح عالی سطوح سنگی و یا حتی سطوح چوبی و. بیانیه ی ترینیدا نیز استفاده از شیوه های معماری بومی ٬ بهره گیری از مصالح محلی و مشارکت مردم بومی در تصمیم گیری های حفاظتی را توصیه می کند.

بیانیه ی بوداپست نیز بر کلیت گذشته ٬ حال و آینده تاکید داشته و اعتقاد به حفظ هماهنگی میان هر سه زمان دارد. نوع مصالح مورد استفاده و زیر سازی های موجود باید از نظر زیبایی شناختی بررسی شود و با یکدیگر تطابق داشته باشند، قیمتی مناسب داشته باشند و به آسانی و با سرعت بالایی اجرا شوند. ۱-ممانعت از احداث بناهای مرتفعی که باعث اختلال در هماهنگی محیط می شوند و دید و چشم انداز موجود را تحت الشعاع قرار می دهند. ۶-حفظ تنها یک ضلع؛ یعنی دیوار نمای ساختمان موجود و تخریب کامل بقیه ی بنا و ساختن یک بنای جدید. مساحت نما: تعداد طبقات و بزرگی برِ ساختمان نیز بدون شک از جمله عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه نمای خشک ساختمان هستند. پروژه متره و برآورد با Revit میتوان انجام داد.مثلا از رویت بخواهید تا مساحت کف طبقه اول و دوم را به شما بگوید! در این روش سرامیک خشک پرسلانی مجوف با مقطع مخصوص طراحی شده به صورت شیاردار ، بر روس ریل های آلومینیومی افقی قرار می گیرند و ریل های افقی بر روی زیر سازی آهنی یا آلومینیومی متصل می شوند. به عبارت دیگر پروفیل های آلومینیومی به پشت پانل متصل می گردد. قطعه دوم، نما را به قطعه اول که در دیوار پشتیبان جاسازی شده، متصل میکند.

 • استفاده از قالب های نو و سالم
 • اجرای کرتین وال سالکو
 • پرهیز از به کارگیری رنگ های متعدد در سطح غالب نما
 • مکان پروژه : پنجاب، هند
 • 1 طراحی سطوح اصلی و جانبی
 • 3- تاکید ویژه بر ورودی
 • طراحی نما

در فهرست آثار ملی به ثبت رسید و پس از آن به علت ویژگی های تاریخی و فرهنگی ٬ این میدان ٬ در سال ۱۹۷۹ م. بدین ترتیب ٬ این برج در میانه ی راه ٬ به لحاظ تحت تاثیر قرار دادن میراث فرهنگی و ارزش تاریخی میدان نقش جهان با انتقادات بسیار مواجه شد. اجرای نما در ساختمان ها معمولا به سبک های مدرن و کلاسیک می باشد، همچنین از متریال های گوناگونی استفاده می کنند. اجرای نمای کامپوزیت : نمای ظاهری ساختمان همواره از اهمیت زیادی نزد ساکنان، مالکان، سازندگان ساختمان ها و شهرداری های شهر ها برخوردار است. روش تقابل جنبه ی دیگری نیز دارد که نباید کم اهمیت تلقی شود. اصول پیشنهادی بیانیه ی بوداپست نیز ضمن ارزش قائل شدن به مجموعه های تاریخی ٬ بر اجتناب از هر گونه تقلید از مجموعه ها و ابنیه ی تاریخی گذشته تاکید می کند. اجرای نما به روش خشک درحال حاضر مرسوم بوده و طرفداران زیادی دارد. این روش به نوبه خود یکی از قوانین مهم اجرای نمای شیشه ای محسوب می شود و مهندسان خبره و کاربلد باید بتوانند به خوبی از پس این بخش برآیند. جلوگیری شده از نفوذ حشرات به داخل بافتهای پانل سیمانی الیافدار. در اغلب سیستمهای نمای خشک به منظور جلوگیری از ورود نم یا رطوبت به داخل ساختمان، یک فضای خالی تهویه بین نما و عایق ایجاد میکنند. از ورود آلودگی های صوتی و صداهای آزار دهنده بیرون ساختمان به فضای داخلی ساختمان ها ی اداری و مسکونی جلوگیری میگردد.

اجرای نمای فلزی

چسبی که در ساختمان ها به کار می رود مانند پلاستیک عمل می کند، به همین دلیل زیرسازی بسیار عالی و بی نقصی دارد. زیرا به اعتقاد شرکت کنندگان در آن کنگره ٬ شاهکارهای گذشته طریق تفکر و اندیشه های زیبایی شناسی هر نسلی را به ما است؛ چون هیچ گاه نمی توان شرایط کهنِ کار را تجدید کرد. فایل های آموزش صفر تا صد کلاسیک امیررضا تیموری رو دانلود کردم ،متاسفانه باز نمی شن میشه راهنماییم کنید چه طوری می تونم تهیه شون کنم ؟ چرا که نما ی ساختمان اولین قسمت از ساختمان است که در معرض دید قرار میگیرد و از این رو هرچقدر ظاهری زیباتر داشته باشد به ارزش مادی و معنوی آن افزوده خواهد شد. لاتویا مکانی است که گروهی از ساختمان های بسیار جالب را در خود جای داده و به عنوان یک مکان تفریحی طراحی شده است. با دیدن نمونه کارهایی که در سایت های خود قرار می دهند، می توانید به میزان متخصص بودن آن ها پی ببرید. اعقتادات بوده و فن مورد استفاده در آن نیز با جغرافیای طبیعی مکان هم خوانی داشته است. هم چنین به خوبی تنظیمات رندر نهایی و پست پروداکشن را یاد خواهید گرفت. در نما به عنوان لایه نهایی و پوششی تزئینی جهت عایق حرارتی بیرونی مورد استفاده قرار گرفته می شود.

اجرای کناف نما

الفت یافته و به گونه ای ارتباط برقرار کرده است. برای تنظیم و تدوین ضوابطی در ارتباط با نحوه ی برخورد با ابنیه و بافت های تاریخی ٬ کنگره هایی بین المللی هر چند سال یک بار تشکیل میشوند. در این روش ساختمان های چون به لحاظ سبک نمی توانستند ارتباط مناسبی با ساختمان های قدیمی تر پیدا کنند ٬ به ناچار در تقابل با ساختمان های جدید قرار گرفتند. زیبا و دلنشین کردن ظاهر ساختمانها و ایجاد دورنما و ساختار قابل قبول برای شهر یا محیطی که در آن ساختمان بنا شده است. قابل اجرا و سازگار با هر جو و محیط آب و هوایی. زمانی که عضوی از طبیعت دچار مشکل می شود، سیرتکامل این عضو ناقص را ترمیم می کند و در مواردی آن را از بین برده و عضو سازگار دیگری جایگزین آن می نماید. دقت داشته باشید تمام قسمت های پشت آجر پوشش داده شود، چرا که اگر آب وارد آن بندها شود موجب ریزش آجر و یا سرامیک می شود. ۴-حفظ کلیه ی دیوارهای جانبی بنا و تخریب کامل سقف و ساختار داخلی ٬ و به دنبال آن ساخت یک بنای جدید در پشت نمای تاریخی. جهت استفاده از چسب به عنوان مصالح ساختمان باید آن را در قسمت پشت سرامیک، آجر و یا سنگ پهن کنید.

طراحی نما ویلایی مدرن

در این صورت توصیه می شود پایه ی اصلی و وزن نمای ساختمان را روی آجرها بیاندازید. اصولاً استفاده از سنگ، آجر، چوب و بتن در طراحیها توصیه میشود. طراحی نما مدرن ; شامل کاربری های مختلفی مانند ویلایی ، مسکونی ، اداری و تجاری میشود ; و طیف وسیعی از انواع متریال ها را میتوان در طراحی و اجرا و بازسازی نمای مدرن استفاده کرد. نحوه ی اجرای نمای رومی با این وجود انتخاب نوع اول پیشنهاد میشود چرا که مقاومت بیشتری داشته و همین امر موجب کاهش هزینهها در طول دوران نگهداری و البته داشتن نمایی سالمتر و زیباتر خواهد بود. سپس بعد از انتخاب ترکیب رنگی مورد نظر، متخصص کار خود را شروع میکند. پس هر معمار در طراحیهای از سبکی که میپسندد استفاده میکند اما نکته مهم این است که نظر کارفرما و صاحبملک نیز تعیینکننده است. در چند سال گذشته شاهد هستیم که ایران نیز همانند کشورهای پیشرفته از سیستم ساخت و ساز خشک در ساخت بنا استفاده می کند. در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید . جهت طراحی نمای ویلا از ترکیب دو یا چند رنگ ، طرح و مصالح مختلف استفاده می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد طراحی نما و جداره شهری (https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C_%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86) صفحه خود ما را بررسی کنید.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۰ دی ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۴:۲۴ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)

عوامل مهم در طراحی نمای ساختمان - جدیدترین نماهای ساختمان

به خاطر درخواست های کاربران سایت، در این مطلب بخش کوچکی از آموزش این پلاگین، و دانلود ورژن 2.7.20 این نرم افزار قرار داده شده است.جهت دانلود ویدئوی آموزشی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. من با خرید این آموزش چه چیزی دریافت میکنم؟ در این حالت به دیوار پشتیبان (درصورت وجود) هیچ بار بادی وارد نمیشود. نرم افزار طراحی سه بعدی نمای داخلی و خارجی ساختمان در مک Abvent Artlantis Studio ، یک نرم افزار قدرتمند که برای طراحان و مهندسین معماری در نظر گرفته شده است . اصطلاح نمای پوششی یک واژه کلی است که به کلیه نماهای دیوار خارجی اطلاق میشود. علاوه بر این نماهای آجر نیاز کمی به نگهداری و تعمیر دارند و برای ساختمانهایی با ارتفاعهای مختلف قابل استفاده اند. از آنجاییکه نمای نهایی این نما بسیار شبیه نمای استاکو (stucco) میباشد از آن به استاکوی مرکب تعبیر میشود تا از استاکو معمولی که با پایه سیمان پرتلند است قابل تشخیص باشد. ساختمان مورد بحث این دستورالعمل نماهای ساختمانی بوده و الزامات تهیه شده براساس آن ارائه شده است. همانطور که می دانید چه در طراحی ویلا و چه در آپارتمان سازی، نماهای ساختمانی در سبک های کلاسیک، مدرن و ترکیبی ساخته می شوند. اجرای و نصب اجر نمای دوغابی در هر ابعاد. درنما در هر ساختمان بسته به محل قرارگیری آن،شرایط آب و هوایی منطقه،زلزله خیز بودن آن(نزدیکی به گسل)،باد و طوفان،آلودگی هوا،میزان آلاینده های موجود در هوا و همچنین مصالح آن می تواند از طراحی متفاوت برخوردار باشد. همچنین تغییرمکانها و جابجاییهای نسبی سازه نیز باید در محدوده تامین ضوابط سازه ای استاندارد ۲۸۰۰ باشد.  1. دیکانستراکشن: ویژه گی های سبک معماری دیکانستراکشن  1. نیاز به نیروی متخصص برای اجرای نما بدون داربست  1. بادوام و مقاوم و بی خطر بودن در مقابل خطرات زلزله  1. طرح هلال به داخل
این ضوابط در صورتی باعث پایداری نما میشود که سازه ساختمان و دیوارهای پشتیبان نما در صورت وجود، ضوابط سازه ای استاندارد ۲۸۰۰ با توجه به اهمیت ساختمان را تامین نمایند. می باشد. در صورت نیاز کارفرمایان برای پروژه های خاص، این شرکت اقدام به ارائه خدمات نظارتی و اجرای آن پروژه ها می نماید. در اقدام بعدی باید جنس مناسب را از بین مدل های مختلف کاشی ها انتخاب کنید. چرا نمای کامپوزیت برای مغازه، کلیک کنید. چوب همیشه یکی از عناصر پر طرفدار برای طراحی فضا ها بوده است . در دیوارهای پرده ای غیرشفاف ممکن است به منظور فراهم کردن امکان نازک کاری دیوار داخلی، افزودن عایق حرارتی، برقکاری و عبور لوله های تاسیساتی در داخل دیوار، یک دیوار پشتیبان اضافه شود. مانند سیاه و سفید، خاکستری و سایه هایی که بدون رنگ هستند، اما در بسیاری از کاربرد این رنگ ها اغلب دارای نقاط ضعف زیادی هستند که باید هنگام ترکیب رنگ مقداری آگاهی و سلیقه برای آن داشته باشید. در این حالت حتماً باید نما با المان مناسب برای تحمل بارهای لرزه ای به دیوار پشتیبان مهار شود و چسباندن تنها به منظور انتقال بارهای ثقلی است. 6. گروه معماری Rare یک هتل لوکس در لندن طراحی کرده اند.نما این هتل به طور کامل از ورق آلومینیومی بدون هیچ پنجره و در طراحی و اجرا شده است و توسط پودر لیزر براق پوشیده شده است.

طراحی و اجرای نمای ساختمان

 

چند هفته پیش گروه معماری آرل موتور رندر ماکسول (Maxwell) را معرفی نمود. معماران گروه Aedas ساختمانی در هنگ کنگ طراحی کرده اند که شامل واحدهای مسکونی، دفاتر اداری، فضاهای تجاری و فروشگاهی و پارکینگ اتومبیل می باشد. نمـای مهـار شـده بـه میـانقـاب، تنهـا در سازه های قابی استفاده میشود و به دو صورت مهار شده و چسبانده شده طراحی میشود. در نمای مهار شده، مهار، نما را به سازه پشتیبان متصل میکند. به جز اجزای اصلی فوق الذکر، اجزای فرعی شامل مهارها، درزگیرها، محافظت کننده های گوشه و … نیز در این نما به کار میرود. از لحـاظ لرزه ای جزییات و دیتایلهای این نوع نما ساده تر از سایر انواع نما میباشد. این نوع کاشی ها بسیار قدیمی به نظر می رسند و اگر خانه مادبزرگ هایمان سر بزنیم حتما نمونه ای از آنها را در آشپزخانه و دیگر بخش های خانه می توانیم ببینیم. همچنین به راحتی می توانند در برابر نوسانات آب و هوا مقاومت کنند، عبور نور، سایه و همچنین عایق بودن از دیگر ویژگی های این سیستم نما می باشد. نوع مصالح، رنگ، فرم و بافت آنها نقش ویژهه ای را در بیان بصری نما ایفا می کند. در این نوع نما وجود یک دیوار پشتیبان اجباری است. ساختمان به صورت دوبلکس طراحی شده است که طبقه همکف آن شامل یک واحد پارکینگ و عرصه عمومی ساختمان است و طبقه اول سه خوابه به همراه پنتری و نشیمن می باشد .

همچنین وزن بسیار کم آن کمک می کند تا به راحتی قابل نصب باشد. البته در سالیان اخیر آجرهای نما با عرض کم نیز به عنوان آجر نمای نازک (آجر پلاک) متداول شده است. آجرهایی که برای نماچینی به کار میروند در رنگهای زرد کم رنگ که به آن آجر سفید میگویند و زرد پررنگ که به آن آجر بهی میگویند و همچنین آجر قرمز رنگ روشن یا قرمز رنگ سیر موجود است. اولین اقدام در طراحی نمای کامپوزیت این است که طراح نما ، اشراف کامل به مشخصات و قابلیتها و ابعاد و اندازههای ورق کامپوزیت داشته باشد. شما می توانید با داشتن این کد از تخفیفات ویژه ای که این مرکز و برخی از مراکز دیگر(فروشگاه ها ، مراکز تفریحی ، فرهنگی و غیره)برای اعضای دارای دابی کد در نظر گرفته اند، بهره مند گردید. با توجه به قیمت بالای سنگ و باری که سنگ به ساختمان تحمیل میکند، در برخی کشورها استفاده از سرامیک به عنوان نمای ساختمان رواج قابل ملاحظهای پیدا کرده است. از جمله بزرگترین مشکلات این نوع نما، از یک سو ورود محصولات بی کیفیت و فقدان دانش فنی کافی درخصوص کنترل کیفیت این نوع پانل برای نما و اجرای نامناسب توسط برخی افراد غیرمتخصص است.

اگر شما این اطلاعات را تحسین می کنید و مطمئناً می خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با طراحی نما با فتوشاپ مهربانی دریافت کنید صفحه وب ما.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۰ دی ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۸:۲۴ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)

نمای کامپوزیت چیست + کاربردها، مزایا و معایب و روش اجرا

آیا طراحی نما به سبک مدرن برای ساختمان شما مناسب است؟ برای اجرای طراحی نما با سبک مدرن می توان ، از چندین متریال استفاده کنیم تا تنوع و زیبایی را در طراحی نما همزمان با سادگی داشته باشیم . آیا شما طراحی و اجرای نما یا دکوراسیون داخلی خارج از تهران انجام می دهید؟ مجموعه تصاویر آلبوم نمای ساختمانی از کارهای اجرا شده و طراحی شده در سطح جهان گردآوری شده است. آب همیشه نوید بخش روشنایی و پاکی بوده و از جنبه های روحی, طراحی نمای ساختمان صنعتی روانی نیز تاثیر گذار است . در طراحی نما جدا از فرم آن از رنگ های شاد نیز بسیار استفاده شده است تا جذابیت و شادی را در ذهن کودکان تداعی کند و با روحیه لطیف آنها سازگار شود. تغییرات اساسی و کلی در پلان کافه، تعریف فضای VIP و فضای کافه، طراحی و اجرای فضای بار، طراحی و تعیبه سرویس های بهداشتی-جانمایی تجهیزات آشپزخانه و تمام تجهیزات صنعتی شامل تاپینگ، فر، تنور، قهوه سازها، میکسر ها و …. و … که هر کدام با دانههای ماسه مختلف رنگی در محل ساخته میشود. این نمای رنگی مربوط به یک مهد کودک در ناوارا، اسپانیا است. در این صورت کافی است شرایط اقلیمی، آب و هوایی و خط نماهای منطقه ای را برای ویلا در نظر داشته باشید. این روش برای نصب سنگ های با ضخامت بالاتر از 2 سانتی متر و دارای تراکم کافی توصیه می شود.

طراحی نما خانه سالمندان

طراحی ورودی اصلی ساختمان باتمهیداتی چون ایجاد پیش فضای ورودی (عقب نشینی )حداقل ۴۰سانتی متر وحداکثر۱٫۵۰سانتی متر واستفاده ازباغچه وفلاورباکس در هماهنگی با کل نما الزامی است. بعد از تایید توسط شهرداری و پرداخت فیش نما توسط شما مرحله دوم آغاز می شود و فاز ۲ طراحی نما شروع می شود. کپی رایت نوعی حفاظت قانونی از آثار چاپ شده و چاپ نشده ادبی، علمی و هنری است.این آثار به هر صورت که عرضه شده باشند، در حالی که دارای ماهیتی قابل درک باشند- یعنی دیده،شنیده یا لمس شوند، شامل این حمایت خواهند بود. اگر این اثر یک مقاله، نمایشنامه، ترانه، کد HTML یا گرافیک کامپیوتری باشد که قابل ثبت بر کاغذ، نوار کاست، CD یا هارد درایو کامپیوتر باشد هم، شامل قانون کپی رایت میشود. قانون کپی رایت به خالق اثر اجازه میدهد تا از حقوق انحصاری تکثیر، اقتباس در شیوه بیان نو (مانند به فیلم تبدیل کردن یک رمان)، پخش و نمایش عمومی اثر استفاده کند. انحصاری به این معنا است که تنها خالق اثر، نه کسی که به نحوی به اثر دسترسی دارد، میتواند از این حقوق استفاده کند. قانون کپی رایت از چه زمانی آغاز میشود و چه شرایطی دارد؟ فرسایش شیشه بسیار دیرتر بود و در شرایط این چنینی آسیبی به آن نمی رسد.

 1. 1- نصب با پیچ نمایان
 2. اجرای گران در صورت استفاده از المان های پیش ساخته
 3. 8 اشتباه رایج در نور پردازی که نباید مرتکب شد
 4. مناسب برای ساختمانهای بلند و مرتفع
 5. به هیچ وجه مانع دید ایجاد نمی کند
 6. هشتگیری دیوارهای تیغه در محل تقاطع دیوارها کنترل شود
 7. انتخاب رنگ مصالح
 8. اجرای انواع نرده ها

گاهی اوقات پیش می آید که شما هرچه تلاش می کنید نمی توانید منظور خود را از طرح ذهنی خود به طراح نما بفهمانید. دکوراسیون های ایرانی که از مد نمی افتند! معمارآپ در این مطلب 9 پروژه معماری با نمای فیبر سیمان آماده نموده است تا الهام بخش شما عزیزان برای طراحی های بعدی باشد. خانه طوری طراحی شده که پاسخگوی نیاز این خانوار باشد. در اینجا می خواهیم 4 نوع برتر نمای ساختمان که به یک انقلاب در دنیای معماری تبدیل شده اند را برای شما معرفی کنیم. نکتهی دیگری که در طراحی و اجرای این نوع نما باید مدنظر قرارداد، متناسب بودن المانهای بهکاررفته است درواقع ابعاد المانهای بهکاررفته، با توجه به ویژگیهای ابعادی ساختمان تغییر خواهد کرد. علاوه بر طراحی و اجرای نمای شیشه ای فریم لس، پخش و فروش متریال اجرای نمای ساختمان را در انواع مختلف، از جمله فریم لس را انجام می دهد. کاهگل مصنوعی قابل استفاده و اجرا بر روی سطوح مختلفی از جمله سطح های فلزی، سنگی، گچی و سیمانی در رنگ های مختلف است. طراحی نمای مدرن ، “ما فرصت دومی برای ایجاد اولین اثر نداریم.” این یک جمله مشهور قدیمی است که به شما می گوید ایجاد یک تصور خوب، ممکن است تمام کاری باشد که شما باید انجام دهید. در ادامه برخی از طراحی های مدرن و فوق العاده ویلاها را می توانید مشاهده کنید.

قرارداد اجرای نما ساختمان

برخی دیگر نیز همچنان کاربرد خود را حفظ کرده اند. بسیاری از نماها ارزش تاریخی دارند و در کشورهایی گوناگون قوانین سختگیرانهای در مورد موضوع تغییر نما وجود دارد که برخی از اینن قوانین هر گونه دگرگونی در نماهای تاریخی را ممنوع میکند. با توجه به این موضوع بنابراین در مورد مباحث مختلف راجع به چگونگی طراحی نمای ساختمان توضیح داده میشود . طراحی نمای ساختمان چقدر مهم می باشد؟ طراحی نما با آجر را نیز می توان به صورت مدرن و امروزی انجام داد. با این انتخاب رنگ طبیعی آجر به همان صورت طبیعی در طراحی نما شما جلوه گری خواهد کرد. این نماها هم در مراحل طراحی و هم در اجرا کمی زمان بر هستند و اصولاً طراحی و ساخت آنها کمی دشوار تر است. به همین خاطر است که این روزها ما شاهد نماهای متنوع تری هستیم که هر یک زیبایی خاص خود را دارند و در نوع خود بسیار دیدنی هستند. ما در این مطلب، انواع مصالح کاربردی برای نمای ساختمان را به شما معرفی خواهیم کرد. رزین نمای ساختمان برای حفاظت از انواع سنگ های گران قیمت و اشیاع تزیینی کاشی و سنگ مرمر، آجر، و چوب به کار برده می شود. نمای مدرن امروز با عهای نمای ساختمان ایرانی طراحی های متفاوت نمای ساختمان در ایران همراه شما هستیم. مجموعه عکس های نمای ساختمان مسکونی آپارتمانی اجرا شده در ایران ( نمای . ارتباط و آموزش مستقیم قطعا مزایایی دارد که در دوره های غیر حضوری نیست. اصطلاح علمی “بیومیمیکری” با هدف نوآوری سیستمهای غیر بیولوژیکی با الهام از طبیعت است.

تقلید از طبیعت یک رویکرد جدید نیست اما اخیراً تحت اصطلاح علمی زیست تقلید (biomimicry) اصلاح شده است. مقوله آلودگی نوری متغیر مهمی در طراحی بنای خارجی و انتخاب نوع شیشه است. مسئلهی آلودگی صوتی در شهرهای بزرگ به مانند تهران مسئلهی مهمی است و در طراحی و اجرای نما حتماً باید مد نظر قرار بگیرد تا در آینده مشکلی برای ساکنان ایجاد نشود. در این مقاله توضیحاتی در مورد نحوه ی اجرای نمای ترمووود (چوب) ارائه شده است که امیدوارم مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد. نمای بیرونی ساختمان ۵ طبقه بخش روف گاردن که از چوب ترمووود در کف سازی استفاده شده است. دوام: در ساخت این نما از متریال باکیفیت همانند شیشه و فولاد ضد زنگ استفاده میکنند و نتیجه آن عملکرد مناسب برحسب دوام بالا است. سپس ورقهای کامپوزیت را از طریق پیچ و پرچ بر روی این شاسی ها سوار کرده و فضای بین پنلها را جهت ضد آب شدن نما با تسمه یا چسبهای سیلیکونی پُر میکنند. این نکته را هم باید بدانید به دلیل اینکه در آبنما ها آب در یک مدار بسته جریان دارد اتلاف آب بسیار پایین است و به راحتی و بدون ترس از هدر رفتن آب می توان از آنها استفاده کرد. میزان اتکا سازه و همینطور آب بندی های کامل و بی نقص در این روش به میزان زیادی بهبود می یابد.

اجرای نما روی هبلکس

طراحی و دکوراسیون مغازه در میزان فروش و سوددهی بسیار تأثیر گذار است. شما می توانید ابتدا نمای مدرن مکعبی را طراحی و سپس کاربری های داخلی را بر اساس آن بچینید. طراحی و اجرای سیستم صوتی یکپارچه در کل فضا، نور پردازی لایت برای فضای کلی کافه، لمینت کافه - طراحی واجرای اکسسوری های فانتزی و دکوراتیو بر روری دیوار ها و فضای دیگر. محل اجرای قرارداد در آدرس …………………………………………………………………………………………………………………………………………. سپس سرامیک ها از طریق کلمپ بر روی ریل مستقر شده و به وسیله پیچی که بر روی کلمپ تعبیه شده است در محل خود رگلاژ می شوند. در هنگام کار و جابجایی ترمووود حتما از دستکش مناسب استفاده کنید؛ زیرا فرو رفتن تراشه های چوب در دست بسیار اذیت کننده و دردناک است. نماهای مدرن ساده معمولاً جداره ی دیوار خارجی ساختمان را با استفاده از متریال های متعدد نما پوشش می دهند. در این مقاله دلایل مشارکت در ساخت را بیان می کنیم. به کلیه معماران و طراحان ساختمان مطالعه این مقاله را پیشنهاد می نمائیم. مطرح می شود که چرا از معماری ایرانی یا اسلامی در نماهای ساختمانها استفاده نمیشود. 2- به دلیل سوراخ های موجود دربدنه سرامیک درصد قابل توجهی از حجم سرامیک خشک پرسلانی شامل هوا خواهد بود که این موضوع باعث کاهش وزن بخش پوشش نمای خشک یا ( cladding ) می گردد. حتی در صورتی که بخشی از شیشه به خاطر ضربه ای بشکند، تعویض آن کار دشواری نخواهد بود. ترمووود در برابر شرایط جوی مختلف مقاومت داشته و از این رو در صورتی که متمایل به استفاده از چوب در طراحی نما باشید، گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

7 ایده تزیین محوطه بیرونی با زیبایی های پاییز!

طبعاً تماشای محیط افراد از درون ساختمانی که نمای شیشه ای دارد بسیار متفاوت با زمانی خواهد بود که از این نوع نما در ساخت ساختمان استفاده نشده باشد. نمای ساختمان میتواند نشاندهندهی سطح کیفیت و اعتبار ساختمان شما باشد و طرح و زیبایی نمای شما میتواند تا مدتها در ذهن افراد جای بگیرد و آنها از نمای شما بهعنوان نمایی بهیادماندنی یاد کنند. پس یک طرح سهبعدی میتواند کار را به شکل حجمی یا متریال و یا با دلایل در هر مرحله از کار نمایش دهد . را آمود میگویند، مانند تزیین الحاقی، نماسازی سنگی یا آجری، کاشیکاری و گچبری. 7 ایده تزیین محوطه بیرونی با زیبایی های پاییز! گاهی اوقات معماران فقط به دنبال زیبایی نمای بیرونی ساختمان بوده و از کارکرد های متفاوت و مهم ساختمان غفلت می کنند و گاهی مدیران پروژه و سازندگان نقش زیبایی و هنر معماری را انکار می شوند. طراحی نما و ورودی ساختمان جدی از زیبایی ظاهری نقش مهمی در کارکرد ساختمان دارد. در نماهای مدرن ساده و در بخش طراحی ویلا مدرن می توانید از آرشیتکت خود بخواهید که آلترناتیو دیگری که در آن چوب های ترموود نیز بکار رفته را به شما ارائه نمایند. در این سبک از نماهای مدرن شما هزینه های کنترل شده تری دارید. آنها دو ساختار و دو سبک جداگانه معماری هستند و نمای آنها کاملا نشان دهنده این تفاوت های اصلی در سبک به کار رفته در نما و همچنین ارتباط بین دو ساختمان می باشد. ستون ها یکی از مشخصه های نماهای کلاسیک ایرانی و نماهای مدرن شمالی هستند.

اگر شما این اطلاعات را تحسین می کنید و مطمئناً می خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با طراحی نما قیمت مناسب (This Web page https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C_%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86) مهربانی دریافت کنید صفحه وب ما.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۹ دی ۱۳۹۸ | ۰۳:۵۵:۳۱ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)

پروژه لینک سازی سایت

پروژه لینک سازی داخلی سایت

اگر استراتژی هدفمندی برای لینک سازی داخلی سایت خود نداشته اید، متاسفانه دیر یا زود سایت شما در آخرین صفحه از نتایج گوگل خواهد بود. !

در صورتی که هر کدام از صفحات سایت شما فاقد هرگونه لینک داخلی باشند از نظر گوگل به عنوان صفحه بی هویت یا Orphan Pages شناخته می شود.

همین امروز با سرمایه گذاری در پروژه سئو لینک سازی داخلی میتوانید جریان زندگی را برای همیشه در سایت خود را مجدد فعال کنید.

 

گوگل تاکنون بیش از 250 فاکتور مهم برای رتبه بندی سایت ها در نظر گرفته است که در بین تمامی این فاکتور ها، لینک سازی یا Link Building به شدت می درخشد و جز برترین فاکتور های مهم رتبه بندی در گوگل می باشد .

لینک سازی داخلی سایت گنجینه پنهان و ستون فقرات سئو سایت می باشد چون تاکنون تحت هیچ عنوانی نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

صفحات جدید زمانی توسط ربات های گوگل بررسی می شوند که از صفحه ای ایندکس شده، میانبری بین صفحات ایجاد شده باشد.

هدف گوگل در استفاده از لینک های داخلی دسترسی راحت به محتوای جدید و درک ارزشمندی یک صفحه در سایت است مثلا سایتی محتوای تازه ای ایجاد کرده اما هیچ لینک داخلی از سایر صفحات سایت برای آن ایجاد نشده باشد ربات های خزنده گوگل هیچوقت متوجه صفحه جدید سایت نمی شوند و  هیچ اتفاق خاصی برای جایگاه و رتبه سایت رخ نمیدهد.

لینک سازی داخلی سایت نوعی سیگنال مثبت برای موتورهای جستجوست که این صفحه سایت اهمیت بالایی دارد.

منبع شیک رنک


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۹ دی ۱۳۹۸ | ۱۲:۴۰:۱۵ | نویسنده : دانشجو کارشناس ارشد معماری | نظرات (0)نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By ttblog.ir:.